15. 6. 2016

Vyskúšajte prelomovú novinku značky Somat

Vyčistite umývačku riadu naraz so špinavým riadom

Vytáča vás, keď musíte pustiť umývačku riadu „ na prázdno“ len preto, aby ste ju vyčistili? Odhliadnuc od toho, že je ťažké takýto okamih vo viacčlennej domácnosti vôbec vystihnúť, ide o zbytočné míňanie vody a energie. Ušetrite cenné eurá do rodinnej pokladničky. Vyskúšajte nový Somat čistič umývačky riadu – postará sa o dokonalú čistotu vašej umývačky riadu aj počas normálneho umývacieho cyklu.

Udržujte svoju umývačku „ v kondícii“

Kúpa umývačky riadu sa radí skôr do kolónky premyslených investícií. Keďže sa nejedná o najlacnejší spotrebič, chceme, aby nám slúžila bezchybne a čo možno najdlhší čas. S tým ale prichádza nutná starostlivosť o ňu, ktorú častokrát odignorujeme. Achillovou pätou býva zapínanie prázdneho cyklu, ktorý si bežne dostupné čističe umývačky vyžadujú. To je mnohokrát veľmi obtiažne a nepraktické, keďže väčšinu času je umývačka riadu napoly plná.

Teraz prichádza riešenie v podobe novinky Somat čistič umývačky riadu – dokonale zbaví vašu umývačku zvyškov mastnoty a vodného kameňa, ktorý sa v nej usádza, a to aj keď v nej práve prebieha normálny cyklus umývania riadu. Ušetrite tak spotrebu vody*, energie* a v neposlednom rade drahocenný čas*, ktorý môžete venovať rodine. 

Ako novinka funguje

Nový Somat čistič umývačky riadu odstraňuje neželanú mastnotu a usadeniny vodného kameňa hlboko vo vnútri umývačky, v postrekovacích ramenách aj v jej filtri počas bežného umývacieho cyklu. Používa sa pritom veľmi jednoducho. Stačí ho raz za mesiac vložiť do spodnej časti naplnenej umývačky riadu. Je vhodný pre každý jej typ. Navyše, pre docielenie ešte intenzívnejšej čistoty, vyskúšajte kombinované používanie novinky a produktu Somat intenzívny čistič umývačky riadu. Ten stačí použiť každé 3 mesiace, ale  v jeho prípade už počas prázdneho cyklu umývačky riadu.

*Zdroj: výpočty sú založené na odporúčanom používaní Somat umývačky  riadu 12 krát za rok a Somat intenzívny čistič umývačky riadu 4 krát za rok

Tlačové správy (342,72 KB)