20. 6. 2016

Vyskúšajte limitovanú edíciu Bref

Dokonale čistá toaleta s vôňou Karibiku

Doprajte svojej toalete bezchybnú čistotu a omamnú vôňu diaľok! Prichádza opäť obľúbená limitovaná edícia značky Bref, tentokrát s exotickými vôňami Karibiku.

Slnečné dni sú tu a s nimi aj uvoľnená nálada. Návštevy sa hromadia, posedení s rodinou a priateľmi pribúda. Buďte vždy pripravené a majte perfektne čisté a svieže WC. Stavte na overenú kvalitu značky Bref, ktorá teraz ponúka limitované edície s exotickými vôňami ďalekého Karibiku. Obľúbené WC bloky Bref Duo-Aktiv, so štýlovým dizajnom v tvare úsmevu, sú teraz dostupné aj vo variantoch Jamaica Burst a Bahama Nights. Vyskúšajte vône čarovných ostrovov a vykúzlite si atmosféru týchto ostrovov aj u vás doma. Limitovaná edícia vás osloví nielen dlhotrvajúcou kvetinovou vôňou exotického leta, ale aj svojimi čistiacimi funkciami. Vašej toalete zabezpečí dlhotrvajúcu sviežosť, ochranu pred vodným kameňom a vďaka vysoko účinnej čistiacej pene aj hygienickú čistotu.

Okrem tekutých variantov, je  toto leto opäť dostupná limitovaná edícia Bref tuhých WC blokov vo variantoch Bref Power Aktiv Rio Carnival a Bref Power Aktiv Hawaii.

Oba varianty novinky Bref Duo Aktiv (Jamaica Burst a Bahama Nights) sú k dispozícii za odporúčanú maloobchodnú cenu 1,99€ (originál) a 3,49€ (originál + refill).

Bref tuhé WC bloky sú k dispozícii vo variantoch: originál za OMC 1,99€, duo-pack za OMC 3,49€ a  trio-pack za OMC 4,49€.

Tlačové správy (415,41 KB)