19. 8. 2016  Bratislava

Novinka Taft REMOLDABLE and INVISIBLE STYLES

Taft REMOLDABLE a INVISIBLE STYLES: dvaja stylingoví experti pre dosiahnutie unikátneho trendy looku.

Ráno vlasy uhladené, rozdelené na cestičku a neskôr strapatý účes na večernú párty? Pre tvarovaciu gumu z radu REMOLDABLE od Taft neexistuje nič jednoduchšie. Tvarovacia guma vám dovolí vytvoriť jedinečné pánske účesy, ktoré môžete kedykoľvek a akokoľvek tvarovať. Avšak každý, kto preferuje nedbalý a prirodzený look si zamiluje novú stylingovú pastu Taft INVISIBLE STYLES. Pasta vytvára módny strapatý vzhľad, pričom neviditeľné polyméry zabezpečia efekt silnej fixácie bez viditeľných zvyškov. Oba stylingové prípravky zabezpečujú dlhotrvajúcu kontrolu nad účesom – pre pevný účes v každej situácii a za každého počasia.

Taft REMOLDABLE tvarovacia guma a  INVISIBLE STYLES stylingová pasta sú už v predaji.

Keď sa jedná o vlasový styling, muži rovnako ako ženy radi experimentujú. Niekedy preferujú divoké účesy, inokedy zas uhladené vlasy po stranách tváre.  Vďaka prípravkom Taft je vlasový styling omnoho flexibilnejší ako kedykoľvek predtým. S novým prípravkom REMOLDABLE tvarovacou gumou, môžete jednoducho zmeniť účes, a to hneď niekoľkokrát za deň bez toho, aby ste ho predtým museli z vlasov vyčesať alebo inak odstrániť. Jeho zloženie vám zároveň pomôže vytvoriť jedinečný účes – divoký alebo uhladený – a to všetko bez toho, aby ste vlasy museli vysušiť. Prípravok Taft REMOLDABLE tvarovacia guma okrem vyššie spomenutého ponúka spevnenie účesu až na 24 hodín bez zaťaženia vlasov.

Prirodzene vyzerajúce účesy inšpirované titulnými stránkami módnych časopisov sa výborne hodia na každý deň. Nová stylingová pasta INVISIBLE STYLES podporuje práve tento trend. Vďaka nej dosiahnete trvácny a spevnený účes bez toho, aby boli  vaše vlasy zlepené či zaťažené. Výsledkom je prirodzene vyzerajúci účes po dobu 48 hodín.

Prehľad produktov Taft REMOLDABLE tvarovacia guma a INVISIBLE STYLES stylingová pasta:

Taft REMOLDABLE tvarovacia guma, 4,99 EUR/150ml
Vytvarujte váš účes bez opätovnej aplikácie prípravku. Pre upravené vlasy počas celého dňa.

Taft INVISIBLE STYLES stylingová pasta, 4,99 EUR/150 ml
Pre dlhotrvajúcu pevnosť účesu, bez zlepenia, tuhosti a zaťaženia vlasov.

Tlačové správy (649,95 KB)