5. 9. 2016  Bratislava

Novinka SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS

Pre vlasy ako zo salónu: jednoduchá starostlivosť od korienkov po končeky

Je to známy scenár: Vaše vlasy vyzerajú nadýchané, zdravé a čerstvé ako po umytí, avšak vaše korienky začnú čoskoro vyzerať mastné a vaše končeky sa stávajú suché a rozštiepené. V rámci boja proti tomuto problému, SYOSS vyvinul inovatívny rad vlasovej starostlivosti. Nový rad PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS, ktorý pomáha zabrániť návratu mastných korienkov a suchých končekom vlasov a dodáva im viac hebkosti i objemu – pre výsledok ako z kaderníckeho salónu. Šampón a praktický kondicionér v spreji s Lipid IQ technológiou inšpirovanou kaderníckymi salónmi jemne odstraňujú prebytočnú mastnotu pri korienkoch a zabezpečujú ľahkú starostlivosť o končeky.

SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS bude k dispozícií v obchodoch od septembra 2016.

Kto by si neželal, aby jeho vlasy vyzerali sviežo a zdravo po umytí čo najdlhšie? Mastné korienky a suché, krehké končeky vedia túto radosť z čerstvo umytých vlasov skrátiť. Vďaka SYOSS budú spomenuté problémy čoskoro minulosťou! Zloženie novej starostlivosti o vlasy SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS odstraňuje nadbytočnú mastnotu, predlžuje pocit sviežosti vlasov a zároveň dodáva vlasovým končekom viac hebkosti i objemu.

Šampón a kondicionér v spreji  s technológiou Lipid IQ inšpirované kaderníckymi salónmi určite zapôsobia svojou starostlivo vyváženou kombináciou účinných čistiacich a hydratačných ingediencií. Zloženie s lipidmi vytvára vlasy ako od kaderníka - hladké po celej dĺžke, plné objemu a o 95 % menej rozštiepených končekov. Zatiaľ čo vaše korienky zostanú svieže po dobu 48 hodín pre zdravo vyzerajúce vlasy ako by ste práve vyšli od kaderníka.

Náhľad produktov SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS:

SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS šampón, 4,59 EUR/500 ml
Pre objem a hladké vlasy v celej ich dĺžke so 48 hodinovým efektom proti mastnote vlasových korienkov.

SYOSS PURIFY & CARE ROOTS AND TIPS kondicionér v spreji, 3,79 EUR/200 ml
Bezoplachový kondicionér v spreji pre 3x ľahšiu rozčesateľnosť a hladké vlasy v celej ich dĺžke.

Tlačové správy (947 KB)