7. 9. 2016  Bratislava

Uvedenie Taft ULTRA CONTROL

Nikdy nestraťte kontrolu s ULTRA CONTROL

Trápia vás nekontrolovateľne krepovité alebo neposlušné a neuhladené vlasy? Je tu riešenie: Úplne nový rad Taft ULTRA CONTROL, ktorý vám pomôže vaše vlasy dokonale skrotiť a navyše vytvoriť zdravo vyzerajúce účesy. Vďaka ultra silnému spevneniu vydrží váš styling až 24 hodín vo všetkých poveternostných podmienkach.

Narastajúci počet žien opisuje svoje vlasy ako krepovité a rozlietané. Chcú mať svoje vlasy  pod kontrolou za každých okolnosti – avšak kvôli veľkej vlhkosti a daždivému počasiu  ich účes rýchlo stráca tvar a začína sa vlniť. Tento scenár je teraz vďaka penovému tužidlu a laku na vlasy Taft Ultra Control  už len minulosťou. Polyméry obsiahnuté v novom rade Taft ULTRA CONTROL pomáhajú vybudovať silnú sieť okolo každého vlasu, vďaka čomu sú vlasy pod kontrolou. Inovatívna technológia 3 v 1  spoľahlivo skrotí krepovité, neposlušné a neuhladené vlasy bez zaťaženia.

Penové tužidlo z radu ULTRA CONTROL perfektne pripraví vlasy na finálny styling – ideálne, keď sa aplikuje do vlhkých vlasov priamo po ich umytí. Lak na vlasy z radu ULTRA CONTROL vlasy vo finále zafixuje až na 24 hodín.  Či už je vietor, dážď alebo svieti slnko, krepovité, neposlušné a neuhladené vlasy s Taft ULTRA CONTROL nemajú šancu.

Prehľad produktov Taft ULTRA CONTROL:

Lak na vlasy Taft ULTRA CONTROL, 3,65 EUR/250 ml
Nastriekajte na upravené vlasy pre ultra silnú a dlhotrvajúcu fixáciu.

Penové tužidlo Taft ULTRA CONTROL, 3,65 EUR/200 ml
Pre dokonale skrotené vlasy.

Tlačové správy (1,03 MB)