9. 9. 2016  Bratislava

Novinka essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW

Luxusná starostlivosť s extraktom z kaviáru pre mladistvý a vyživený look

Unavené a poškodené vlasy si vyžadujú vysokokvalitnú starostlivosť. Nový rad essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW – navrhnutý v spolupráci s ikonou krásy Claudiou Schiffer – zaručuje nadčasovo krásne a vyživené vlasy. Receptúra s extraktom z luxusného kaviáru obnovuje vlasové vlákna a dodáva im mladistvý vzhľad – pre zdravý lesk, pevnosť a pružnosť.

Schwarzkopf essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW bude dostupný v predajniach od septembra 2016.

Ušľachtilý a vzácny kaviár je významný pre jeho revitalizačné účinky. Obsahuje vysokú koncentrácia vitamínov, minerálov, proteínov, omega 3-mastných kyselín, aminokyselín a stopových prvkov.

Kaviár je považovaný za jednu z najluxusnejších ingrediencií v kozmetike – právom nazývaný hrdina rýdzej krásy. Nový rad ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW od essence ULTÎME, so vzácnym extraktom z kaviáru, poskytuje starostlivosť pre mladistvo vyzerajúce a revitalizované vlasy.

Vďaka novému zloženiu s extraktom z kaviáru, ktorý regeneruje vlasové bunky a dodáva im silu, pružnosť a lesk, sú už unavené a poškodené vlasy minulosťou. “Nový essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW je čistý luxus pre vlasy. Zanecháva ich nadčasovo krásne,“ súhlasí aj ikona krásy Claudia Schiffer, ktorá bola nápomocná pri vývoji nového essence ULTÎME radu starostlivosti o vlasy. “Ženy, ktoré kladú osobitý dôraz na špeciálne ingrediencie a kvalitnú starostlivosť si určite zamilujú CAVIAR+ HAIR RENEW,” dodáva Claudia Schiffer.

Nový rad essence ULTÎME na vás istotne zapôsobí nielen nadčasovým zložením, ale i moderným dizajnom obalu produktu. Ako aj u iných produktov essence ULTÎME, najnovší rad CAVIAR+ HAIR RENEW obsahuje okrem extraktu z kaviáru aj luxusnú perlovú esenciu, panthenol, rafinované bielkoviny a keratín, ktoré prispievajú k doplneniu ochranného lipidového filmu – výsledkom čoho sú krásne, od korienkov až po končeky vyživené a mladistvo vyzerajúce vlasy s neprehliadnuteľným  leskom.

Prehľad produktov essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW:

essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW šampón, 5,49 EUR/250 ml
Pre mladistvé a revitalizované vlasy.

essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW kondicionér, 5,49 EUR/250 ml
Perfektný doplnok k šampónu. Pre jednoduchšie rozčesávanie a vyživenie vlasov.

essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW intenzívna maska, 6,99 EUR/200 ml
Intenzívna maska pre mladistvo vyzerajúce vlasy. Jemne preniká do vlasov a poskytuje im hĺbkovú starostlivosť.

essence ULTÎME CAVIAR+ HAIR RENEW multi-efekt sérum, 8,99 EUR/75ml
Multi-efekt sérum pohladí vlasy precíznou starostlivosťou.

Tlačové správy (2,16 MB)