13. 9. 2016  Bratislava

Nová kolekcia Palette Deluxe Metallic Blonde

Novinka od Palette Deluxe: Metalická je nová blond

Metalická blond hlási tento rok návrat vo veľkom štýle. Trendové titánové a strieborné blond odtiene vytvárajú chladný look s náznakom metalického lesku -  podobne ako ho dodáva jeseň. Sledujúc tento najnovší trend, Palette Deluxe prináša tri nové módne odtiene metalickej blond.

Nová Palette Deluxe obsahuje prizmatický pigmentový mix, ktorý sľubuje najiskrivejší metalický lesk. Tri nové senzačné odtiene od Palette Deluxe Metallic Blondes zosvetľujú vlasy až o štyri odtiene – pre maximálne intenzívnu blond, luxusnú a zároveň dlhotrvajúcu farbu:

  • Titánový blond prináša všetky správne ingrediencie pre trblietavo jemný blond vzhľad a sľubuje chladné looky, ktoré zmenia každú ženu na blond bohyňu.
  • Platinovo-perleťový blond sľubuje chladné popolavé pigmenty. Mieša chladné naturálne a béžové tóny s maximálnou platinovou blond intenzitou.
  • Striebristý blond dodáva vlasom lesk so vzrušujúcim strieborným odrazom, ktorý je zaručený pri každom otočení hlavy.

Nová Metallic Blonde kolekcia od Palette Deluxe vytvára nielen chladné looky, ale zároveň dodáva vlasom až o 30 % viac starostlivosti.1 Palette Deluxe Color Créme formula preniká hlboko do štruktúry vlasu, uzatvára prizmatický pigmentový mix – pre intenzívny a dlhotrvajúci farebný výsledok s úchvatným trblietavým metalickým leskom.  

Bohatá starostlivosť v podobe kúry so zlatým olejovým elixírom s obsahom vzácneho arganového oleja, poskytuje vlasom hĺbkovú starostlivosť zvnútra von. Výsledkom sú krásne a zdravo vyzerajúce vlasy.  

Nová kolekcia Metallic Blondes je najnovším prírastkom do známeho Palette Deluxe radu. Na výber ponúka 23 luxusných odtieňov – od Flaming Red po Sýtu naturálne čiernu. Kolekcia Palette Deluxe ponúka každej žene pocit luxusu s dokonalým prekrytím šedín a dlhodobou farebnou intenzitou.


1 V porovnaní s neošetrenými vlasmi

Tlačové správy (627,71 KB)