14. 9. 2016  Bratislava

Novinka SYOSS Oleo Intense Oil-in-Cream zosvetľovač

Profesionálna kvalita olejového zosvetľovača bez amoniaku pre žiarivú blond

Zdravie vlasov sa odráža v ich žiarivosti a lesku a blond farba stále vytvára oslnivo krásny vzhľad. Populárny olejový rad SYOSS Oleo Intense teraz ponúka vďaka novinke Oil-in-Cream zosvetlenie až o 7 stupňov – pre vlasy s charakteristickým blond tónom ako od kaderníka. Zloženie bez amoniaku prináša nezabudnuteľne jemné a hebké vlasy a vďaka modrým pigmentom neutralizuje žlté tóny.

Blond vlasy poskytujú svieži a oslnivo krásny vzhľad. To je dôvod prečo nikdy nevyjdú z módy a  sú stále považované za jednu z najobľúbenejších farieb vlasov u žien. Ženy si stanovujú svoje štandardy vysoko a to po čom túžia je, perfektná starostlivosť s vynikajúcimi výsledkami a dokonalá prispôsobivosť farby. Novinka SYOSS Oleo Intense Oil-in-Cream zosvetľovač kombinuje benefity olejovej starostlivosti a modrých pigmentov, vďaka čomu sú vlasy neodolateľne hebké so správnym chladným odtieňom. Olejová aktivizačná formula zosvetľuje vlasy až o 7 odtieňov bez amoniaku. Neutralizačné modré odtiene obsiahnuté v zosvetľovači zaručujú čistú, chladnú a oslnivo krásnu farbu vlasov bež žltých tónov – ako od kaderníka.

Intenzívna starostlivosť a silné zosvetlenie bez žltých tónov: SYOSS Oleo Intense Oil-in-Cream zosvetľovač kombinuje všetky najvyhľadávanejšie kvality zosvetľovača. Vďaka olejovej receptúre a jej ľahkej krémovej textúre bez amoniaku budú vaše vlasy nielen perfektne vyživené, ale budú mať i žiarivú blond farbu ako zo salónu. Ženy, ktoré milujú neodolateľné blond odtiene si preto istotne zamilujú SYOSS Oleo Oil-in-Cream zosvetľovač.

SYOSS Oleo Intense Oil-in-Cream zosvetľovač je už dostupný v predajniach za nezáväzne odporúčanú regálovú cenu 5,49€.