2. 2. 2017  Bratislava

Nová Palette Intensive Color Cream Brouge a Intense Blooms

Intenzívne a trendy odtiene od Palette pre vlasy kvitnúce do krásy

Ženy sa už dlhé roky pri hľadaní trendových a zároveň intenzívnych farieb na vlasy obracajú na Palette. Táto sezóna nie je výnimkou s novým radom Palette Intensive Color Cream Brouge a Intense Blooms, ktorý prichádza v súlade s najaktuálnejšími trendmi vo vlasovej móde so siedmimi novými úžasnými odtieňmi. Ako prvá prichádza nová hnedá a červená kolekcia z Palette Intensive Color Cream Brouge, ktorá predstavuje štyri nové, zvodné odtiene, zaručujúce premenu hnedých vlasov pomocou nenápadných, no súčasne fascinujúcich červeno-hnedých farebných tónov. Druhá novinka od Palette Intensive Color Cream je pre túto sezónu kolekcia Intense Blooms s tromi žiarivými intenzívnymi odtieňmi, ktoré sú živé tak ako vy!

Nová kolekcia Palette Intensive Color Cream s názvom Brouge ponúka štyri nenápadné, oživujúce a štýlové odtiene červenej a hnedej. Od červeno-hnedej marsaly po tmavý mahagón a od jahodovo-hnedého po jemný brouge. Štyri nové trendové farby poskytnú vznešený a tajomný nádych v kombinácií s akýmkoľvek módnym štýlom.

Odborníci z Palette, v záujme vytvoriť jedinečný efekt s maximálnou žiarivosťou a trvácnosťou farby, ktorá zároveň perfektne prekryje všetky šediny, starostlivo vyberali z hnedých a červeno hnedých kombinácií farieb.
Zohľadňujúc najnovšie farebné trendy, Palette predstavuje súčasne ďalšiu vzrušujúcu kolekciu pre túto sezónu – Palette Intensive Color Cream Intense Blooms. Základom troch žiarivých odtieňov – intenzívny medený, intenzívny čierny a intenzívny fialový, sú účinné farby zaručujúce maximálny efekt rozžiarenia vlasov, ako aj dlhotrvajúce zafarbenie a perfektné prekrytie šedín.

Starostlivosť o vlasy bude v móde vždy a za každých okolností. Dve nové farebné kolekcie Palette Intensive Color Cream kombinujú najnovšie technológie s maximálnou žiarivosťou farieb. Obohacujúca maska s komplexom keratínu nielenže hĺbkovo regeneruje, ale aj robí vaše vlasy jemnými na dotyk a dodáva ich farbe nádherný vzhľad.

Tieto dve kolekcie sú najnovšími prírastkami do radu Palette Intensive Color Cream, ktorý sa môže pochváliť až 32 úchvatnými odtieňmi na každú príležitosť – pre váš zaručene najlepší výber farby na vlasy.

Dve nové kolekcie z radu Palette Intensive Color Cream sú už dostupné v obchodoch za odporúčanú cenu 3,79 EUR a sľubujú účinnosť farby i ošetrovanie vlasov s akým ste sa doposiaľ nestretli – pre vlasy plné žiarivého lesku a  perfektné zakrytie šedín.

Tlačové správy (222,65 KB)