24. 2. 2017  Bratislava

Schwarzkopf uvádza Color Expert

Schwarzkopf prináša ako prvý salónový trend farbenia a starostlivosti do maloobchodu

Tento rok prichádza Schwarzkopf s prelomovou novinkou vo farbení vlasov, Color Expert - prvá farba na vlasy s technológiou Omegaplex®, ktorá je inšpirovaná najnovšou salónovou revolúciou vo farbení vlasov. Vďaka tejto profesionálnej technológií je poškodenie farbených vlasov znížené až do 90 %.* Počas farbenia sa môže ochranná štruktúra vlasov poškodiť, čo má za následok slabé a ľahko poškodené vlasy. Color Expert z dielne Schwarzkopf používa trojstupňový systém vysoko kvalitnej starostlivosti a ochrany vlasov pred poškodením počas farbenia. **

Color Expert je permanentná a vysoko kvalitná starostlivosť o farbu, ktorá nielenže chráni vnútorné vlasové väzby počas farbenia, ale aj predlžuje intenzitu a stálosť farby. Vďaka Color Expert získajú ženy okrem dlhotrvajúcej intenzity farby, aj perfektné krytie šedín bez ohľadu na kvalitu vlasov. Schwarzkopf Color Expert bude bežne dostupný v obchodoch od februára 2017 v dvadsiatich odtieňoch.

Uvedením Color Expert s hĺbkovou starostlivosťou prináša Schwarzkopf prelomovú technológiu farbenia vlasov, ktorá chráni vlas na profesionálnej úrovni. „Toto je nový – salónový trend menom plex,“ hovorí Armin Morbach vlasový expert Schwarzkopf a zároveň dopĺňa, že:  „S Color Expert nielenže uvidíte, ale aj pocítite rozdiel. Intenzita farby, kvalita a lesk vlasov je viditeľne lepšia.“

To, že vlasy vyzerajú a sú aj na dotyk v lepšej kvalite je výsledkom profesionálnej trojstupňovej technológie proti poškodeniu vlasov. Prvý krok je ochrana – aby boli vlasy chránené počas farbenia, zmiešava sa s farbou sérum proti lámavosti. Druhý krok prichádza po samotnom farbení – ochranná regeneračná výplň posilňuje a obnovuje vlasové vlákna, ale aj zvyšuje intenzitu farby. Po troch týždňoch po farbení prichádza tretí krok- vitalizujúci regeneračný kondicionér, ktorý slúži na skrášlenie vlasov a posilnenie farebnej stálosti.

Výsledkom profesionálnej technológie Omegaplex® je: redukcia poškodenia vlasov až do 90 %*, viditeľne lepšia kvalita vlasov**, hĺbková starostlivosť o vlasy bez zaťaženia a extra dlhotrvajúca intenzita farby so 100 % krytím šedín***.

Dvadsať odtieňov farieb Color Expert zahŕňa nielen prírodné odtiene ako sýty čierny, tmavohnedý a ultra blond, ale aj živšie odtiene ako medený, orieškovohnedý alebo tmavomahagónový. Color Expert prináša každej žene jej obľúbenú farbu s maximálnou starostlivosťou, perfektnou intenzitou farby a stopercentným krytím šedín.

Color Expert od Schwarzkopf je dostupný v odtieňoch od 5,99 EUR.


* oproti neošetreným vlasom
**až do 90 % menšie poškodenie vlasov oproti neošetrovaným vlasom
*** až 100 % - né krytie šedín

Tlačové správy (296,68 KB)