2. 3. 2017  Bratislava

Uvedenie novinky Syoss Root Retoucher, sprej na maskovanie odrastov

Vďaka novinke Syoss Root Retoucher dosiahnete jedným stlačením vlasy bez odrastov.

Nepekné odrasty a šediny? Tie vám už nehrozia! Vďaka novinke v podobe spreja na maskovanie odrastov, Root Retoucher od Syoss sa jediným stlačením zbavíte odrastov a tiež prekryjete šediny. Dočasné prekrytie korienkov vlasov medzi návštevami salóna alebo domácim farbením a zbavenie sa odrastov v priebehu niekoľkých sekúnd je teraz dostupnejšie ako kedykoľvek predtým v odtieňoch: svetloplavý, tmavoplavý, hnedý, tmavohnedý a kašmírovo červený. Vďaka obsahu jemných minerálnych pigmentov dochádza k okamžitému zafarbeniu odrastov. Sprejový aplikátor pomôže navyše precízne aplikovať farebné pigmenty na požadované miesto – zanecháva korienky s okamžitým prekrytím a dokonalou výslednou farbou.

Syoss Root Retoucher, sprej na maskovanie odrastov je už dostupný v obchodoch.

Touto novinkou sa snaží Syoss uspokojiť ženy, ktoré hľadajú riešenie v podobe dočasného a rýchleho zafarbenia vlasov. Vďaka novinke Root Retoucher od Syoss budú odteraz vaše vlasy vyzerať ako čerstvo nafarbené a žiarivé aj medzi jednotlivými farbeniami.

Root Retoucher, ktorý je inšpirovaný profesionálmi, zaručuje harmonický farebný prechod od korienkov až ku končekom vlasov a prekrýva šediny ako aj vyrastajúce svetlejšie korienky. Jednoduchý sprej na maskovanie odrastov Root Retoucher aplikujete jedným stlačením na požadované miesto a odrasty i šediny sú prekryté.

V Európe chce mať až 64 % žien vo veku medzi 25 až 49 rokov jednotnú farbu vlasov od korienkov až ku končekom, ako by práve vyšli zo salóna. Vzhľadom na rýchly životný štýl, tieto ženy vyhľadávajú rychlé a jednoduché riešenie1. Novinka Syoss Root Retoucher prekrýva korienky jediným stlačením – pre maximálne pohodlie.

Syoss Root Retoucher je už dostupný v obchodoch v 5 odtieňoch – svetloplavý, tmavoplavý, hnedý, tmavohnedý a kašmírovo červený za 7,49 EUR –  aby prekryl odrast či už ide o svetlé alebo tmavé vlasy. Táto novinka prekrýva korienky vlasov až do ďalšieho umytia a vydrží až do 25 aplikácií.


1BCW 2014, Europe.

Tlačové správy (120,57 KB)