6. 3. 2017  Bratislava

Uvedenie Vademecum 2 v 1  Advanced Clean

Vademecum  2v1 Advanced Clean: špeciálne zloženie s micelárnou technológiou a trojitým účinkom dôkladne čistí do hĺbky aj na ťažko dostupných miestach

Na to, aby ste efektívne odstránili povlak medzi zubami, potrebujete dôkladne hĺbkové čistenie. Práve preto prichádza Vademecum  2v1 Advanced Clean s inovatívnou micelárnou technológiou, ktorá zachytáva nečistoty ako magnet a šetrným spôsobom ich odstraňuje aj z ťažko dostupných miest. Fluoridová zubná pasta s obsahom antibakteriálnej ústnej vody a trojitou pokročilou ochranou zubov. Účinne bojuje proti tvorbe zubného povlaku, zubného kameňa a narušeniu skloviny. Je určená pre obzvlášť precíznu starostlivosť o ústnu dutinu.

Vademecum 2v1 Advanced Clean je už dostupná v obchodoch.

Micelárna technológia je veľmi populárna v kozmetike práve kvôli tomu, že vyťahuje a tiež odstraňuje nečistoty ako magnet. Efektívna kombinácia fluoridovej zubnej pasty a antibakteriálnej ústnej vody Vademecum  2v1 uvádza micelárnu technológiu do zubnej starostlivosti. Zloženie novinky Vademecum  2v1 Advanced Clean rýchlo a šetrne rozpúšťa aj najodolnejšie nečistoty. Navyše bojuje proti baktériám, čo má za následok zníženie povlaku a ochranu ústnej dutiny pred zápalom ďasien. Okrem toho Vademecum  2v1 Advanced Clean redukuje vznik zubného kameňa a poskytuje dlhotrvajúci svieži dych. Micely sú malé a flexibilné, preto dôkladne vyčistia aj ťažko dostupné miesta.

Vademecum 2v1 Advanced Clean, 1,89 EUR/75 ml
S obsahom micelárnej technológie. Trojitá ochrana proti tvorbe zubného povlaku, zubného kameňa a narušeniu skloviny.