2. 12. 2017  Bratislava

UVEDENIE SYOSS AIR DRY

Salónom inšpirovaný penový sprej SYOSS AIR DRY s anti-frizz efektom proti krepovateniu vlasov – odteraz už žiadne fénovanie!

Nechať vlasy vyschnúť bez fénovania? To znie dobre, však?Mnohé dámy si uvedomujú, že fénovanie môže na vlasy pôsobiť poškodzujúco. Ak však vlasy nevyfénujete, utrpí tým ich styling. Mnohé žený by rovnako súhlasili, že prirodzene sušené vlasy sú kvôli krepovateniu a strapateniu vlasov ťažko upravovateľné, čo takisto bráni dokonalému stylingu. Či už pre rovný, vlnitý alebo objemný účes, teraz prichádza nový penový sprej SYOSS AIR DRY!  Novinka dostupná v troch rôznych variantoch vám pomôže dosiahnuť vzhľad prirodzene vysušených vlasov s dokonalým stylingom bez akéhokoľvek fénovania.

SYOSS AIR DRY bude k dispozícii v obchodoch od novembra 2017.

Prirodzený účes je tento rok príťažlivejším než kedykoľvek predtým. Chceme, aby naše vlasy boli vždy ľahko upravovateľné, ideálne bez fénovania – nový penový sprej SYOSS AIR DRY nielenže vlasom dodá prirodzený vzhľad, ale umožní zároveň upravovať vlasy spôsobom, ktorý vám vyhovuje. Súčasne im dodá efekt upravených vlasov bez akéhokoľvek krepovatenia či strapatenia.

SYOSS AIR DRY VOLUME je ideálnou voľbou pre tie, ktoré hľadajú objem vlasov bez potreby využitia fénu. Penový sprej umožní sušenie iba pomocou uteráka, vlasy tak ostanú pod kontrolou a zachovajú si objem. Na druhej strane, SYOSS AIR DRY CURL vám poskytne vzhľad výrazne vlnitých vlasov. Stačí ich jednoducho prehrabnúť rukou. Pre typy žien, ktoré preferujú elegantný vzhľad, je vhodnou voľbou SYOSS AIR DRY STRAIGHT. Po presprejovaní si prečešte vlasy a váš elegantný účes je na svete!

Prehľad produktov SYOSS AIR DRY:

Penový sprej SYOSS AIR DRY VOLUME, 4,59 EUR/200 ml
Flexibilne upravovateľný účes bez fénovania, pre dosiahnutie maximálneho objemu s trvaním až do 24 hodín.

Penový sprej SYOSS AIR DRY STRAIGHT, 4,59 EUR/200 ml
Flexibilne upravovateľný účes bez fénovania, pre dosiahnutie elegantného vzhľadu vlasov s trvaním až do 24 hodín.

Penový sprej SYOSS AIR DRY CURL, 4,59 EUR/200 ml
Flexibilne upravovateľný účes bez fénovania, pre dosiahnutie efektu prirodzene zvlnených vlasov s trvaním až do 24 hodín.

Tlačové správy (208,01 KB)