[3D]Men

Odpoveď na potreby Vašich pánskych zákazníkov. Prispôsobený sortiment a ľahko aplikovateľné a rýchle služby.

"S novým [3D]Men od Schwarzkopf Professional sa služby pre pánsku klientelu dostávajú na novú úroveň, pretože poskytujú perfektné riešenia pre starostlivosť o vlasy a odpovede na akékoľvek stylingové požiadavky, ktoré moderný muž môže mať. Je to prvá značka navrhnutá 100%-ne pre mužov. Línia prichádza s cieleným sortimentom v atraktívnom dizajne, pozostávajúcom  zo šiestich produktov starostlivosti a z troch stylingových produktov.

Každý produkt starostlivosti spája 3 dimenzie výkonu starostlivosti o mužské vlasy, nasledujúc princípy systému  [3D] Tricho-System, vďaka znalostiam o pokožke hlavy a korienkoch: [1] poskytuje posilnenie vlasov, [2] okamžité a cíteľné osviežujúce účinky, [3] posilnené o vedecky dokázané aktívne zložky oživujúce korienky

Nový inovatívny sortiment stylingu poskytuje maximálne stylingové výsledky vďaka 3 dimenziam pánskeho   stylingu: [1] fixácia, [2] štruktúra, [3] definícia. " 

[3D]Men s [3D] ošetrujúcimi účinkami je 100%-ne navrhnutý pre mužov. Cielený sortiment poskytuje dokonalý výkon produktov a odpovedá na všetky požiadavky pánov na starostlivosť a styling.

Informácie a služby