Consumer Brands

Henkel Consumer Brands Stage Visual

Consumer Brands je naša obchodná divízia, pod ktorú spadajú značky spotrebiteľských výrobkov a produkty v oblasti Pracích a čistiacich prostriedkov a vlasovej starostlivosti. Ide o platformu zahŕňajúcu viaceré kategórie a špičkové značky, ako sú Persil, Schwarzkopf, all a Syoss. Naše portfólio sa zameriava na dve hlavné kategórie: 

Laundry & Home Care


História spoločnosti Henkel sa začala písať pred 150 rokmi predajom prvého pracieho prostriedku. Dnes naše portfólio produktov v oblasti Laundry & Home Care (Pracích a čistiacich prostriedkov) zahŕňa pracie prostriedky a aviváže, prípravky na umývanie riadu, čistiace prostriedky a rad WC produktov. 

washingmachine

Vedeli ste, že Henkel ročne predá pracie prostriedky na približne 25 miliárd praní?
Vlasová starostlivosť


V rámci našich výrobkov v kategórii vlasovej starostlivosti sa angažujeme v sektore spotrebiteľského tovaru aj v profesionálnej vlasovej starostlivosti. V spotrebiteľskom segmente ponúkame produkty na farbenie vlasov, úpravu účesu a starostlivosť o vlasy pre maloobchod aj na priamy predaj spotrebiteľom. Profesionálnym kaderníckym salónom ponúkame prípravky na úpravu, farbenie a styling vlasov. Schwarzkopf Professional patrí medzi troch najväčších dodávateľov profesionálnej vlasovej kozmetiky. 


icon hair color

Vedeli ste, že každú sekundu sa na celom svete predá viac než 20 farieb
na vlasy od spoločnosti Henkel?

Naše najvýznamnejšie značky na Slovensku

Celosvetovo najvýznamnejšie značky

Tlačové správy

Viac tlačových správ