Modely podnikania založené na technológiách

Od elektromobility a 3D tlače k digitálnym dvojčatám: vďaka riešeniam a procesom založeným na moderných technológiách sme lídrami na trhoch dneška a pomáhame formovať trhy zajtrajška.

V spoločnosti Henkel hľadáme najlepšie technologické riešenia na vývoj inovatívnych produktov a služieb pre spotrebiteľov, priemyselných zákazníkov a partnerov. Digitalizáciu používame na zvýšenie efektívnosti a účinnosti procesov, výroby a služieb. V tomto smere zohrávajú naše riešenia aktívnu úlohu v kľúčových oblastiach digitálnej revolúcie:

RIEŠENIA PREPRIEMYSEL


Consumer

Ako odborníci na riešenia pre výrobný priemysel a ich aplikáciu využívame svoje globálne odborné znalosti pri spolupráci na vývoji technológií budúcnosti spoločne s našimi priemyselnými zákazníkmi a partnermi.

RIEŠENIA PRESPOTREBITEĽOV


Consumer

Digitálna revolúcia mení spotrebiteľské návyky aj životný štýl. Spoločnosť Henkel reaguje na tieto zmeny a svojimi technológiami pomáha formovať ich budúcnosť. Naším cieľom je, aby bol každodenný život jednoduchší, bezpečnejší a udržateľnejší.

RIEŠENIA PREVÝROBU A LOGISTIKU


Consumer

Na optimalizáciu svojich procesov Henkel využíva digitálne technológie, ktoré sú typické pre Priemysel 4.0. Tisíce senzorov vo viac než 170 závodoch zachytávajú v reálnom čase informácie o udržateľnosti, účinnosti, kvalite a bezpečnosti výrobného procesu a umožňujú cloudovú analýzu pre potreby diagnostiky, prognózovania a optimalizačných opatrení. Okrem toho digitalizácia logistiky nášho dodávateľského reťazca pomáha zvyšovať servisné štandardy, zabezpečuje lepšie využívanie výrobných zariadení, zlepšuje materiálové toky a znižuje našu stopu na životnom prostredí.