Henkel kariéra

Podnikateľské zmýšľanie je neoddeliteľnou súčasťou našej identity. Staňte sa súčasťou našich rôznorodých, globálnych tímov, startupov a premeňte svoje nápady na skutočnosť. Vyberte si z nespočítateľného množstva príležitostí, vyskladajte si svoju kariéru. Buďte súčasťou vývoja značiek a technológií spoločnosti Henkel.

Študenti

Študenti

Získajte cenné pracovné skúsenosti, objavujte svoje schopnosti a zistite, čo všetko môžete dokázať, ak budete súčasťou spoločnosti Henkel. 

Absolventi

Absolventi

Úspešne ste absolvovali vysokoškolské štúdium? Je čas vyskúšať si nadobudnuté vedomosti v praxi. Staňte sa súčasťou spoločnosti Henkel, vyberte si spomedzi množstva príležitostí po celom svete a urobte s nami prvé kroky na ceste za vašou úspešnou kariérou.

Profesionáli

Profesionáli

Podporujeme svojich ľudí a ich kariérny rast. Ponúkame medzinárodné pracovné prostredie plné výziev a príležitostí. Pridajte sa k nám. Rozvíjajte sa a prekračujte svoje hranice s nami. 

Ocenenia

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov v Nemecku.

Henkel patrí medzi najobľúbenejších zamestnávateľov v Nemecku a Európe.

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov na Blízkom Východe.

Henkel patrí medzi 100 najideálnejších zamestnávateľov v Číne.

Logo Clevis Praktikantenspiegel

Henkel patrí medzi najlepších zamestnávateľov z pohľadu stážistov a absolventov.

Logo - Europes 500 top employers award

Henkel patrí medzi najlepších zamestnávateľov z pohľadu európskych študentov ekonómie.

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov v Nemecku.

Študenti

Vždy ste túžili dosiahnuť mnoho vecí a máte jasne zadefinované ciele? Výborne! Pretože skutočné ambície a entuziazmus sa nedostavia až po skončení štúdia. Neotáľajte zbytočne s tým, čo je vo vás – úspešná stáž počas štúdia alebo súťaž Henkel Innovation Challenge je tým najlepším začiatkom skvelej vstupnej pozície a sľubnej kariéry v spoločnosti Henkel.

Absolventi

Nech už ste dosiahli čokoľvek – či to boli úspešné skúšky na škole, štúdium v zahraničí alebo stáž – počas vášho štúdia ste ukázali, na čo máte. Teraz chcete dosiahnuť to isté aj v pracovnom živote a byť medzi najlepšími. Máte radi zmenu. Do čohokoľvek sa pustíte, robíte to dobre – s vášňou, s odhodlaním a na vysokej úrovni, ktorú ste si nastavili pre seba aj ostatných. Vitajte v prostredí, ktoré naplní vaše očakávania a odmení špičkový výkon. Budete súčasťou medzinárodného tímu ľudí, ktorí rozmýšľajú podobne ako vy a majú aj rovnaké ambície. Naše tri obchodné divízie ponúkajú úžasne pestrú paletu príležitostí na prácu a budovanie kariéry – to všetko na globálnej úrovni.

Profesionáli

Už ste toho dosiahli dosť veľa, no máte ešte stále niekoľko nesplnených ambícií? Nech už ste odborník alebo skúsená manažérka, na to, aby ste využili svoj talent naplno, potrebujete vhodné príležitosti. Ak chcete dosahovať špičkový výkon v tímovom prostredí, potrebujete jednak správne podmienky, ale aj adekvátnu odmenu za vaše výsledky. V spoločnosti Henkel pracujete v prostredí, v ktorom sa rátajú predovšetkým výkony, nie len prítomnosť na pracovisku. Talentovaným ľuďom s odbornými skúsenosťami ponúkame rôzne príležitosti na rozvoj v medzinárodnom prostredí – a to tak doma, ako aj v zahraničí.