• Henkel Slovensko
  • Kontakt
  • Pridať do mojej zbierky
  • Zdieľať
Menu
Hľadať

Henkel kariéra

Nestačí len zúčastniť sa. Ide tu o oveľa viac. Všade tam, kde môžeme súťažiť, chceme aj zvíťaziť. Práve táto extra dávka motivácie, ambicióznosti a vášne spája viac ako 53 000 zamestnancov spoločnosti Henkel po celom svete. Staňte sa súčasťou nášho tímu a využite príležitosti na kariérny rast, ktoré ponúka Henkel!

Prečo Henkel

Kariéra na Slovensku

Pod úspechy regionálnych obchodných aktivít spoločnosti Henkel sa priamo podpisujú slovenskí zamestnanci. Zamestnávame ľudí, ktorí sú plní vášne, entuziazmu a inovatívnych nápadov. Poskytujeme im možnosť pracovať v inšpiratívnom pracovnom prostredí plnom výziev, v ktorom môžu naplno využiť svoje nadanie a ambície.

Študenti

Študenti

Nikdy nie je priskoro na to, aby ste získali pracovné skúsenosti.

Absolventi

Absolventi

Absolvovali ste vysokoškolské štúdium a chcete si vyskúšať nadobudnuté vedomosti v praxi? Urobte ďalší krok s nami! V spoločnosti Henkel môžete naplniť svoje očakávania a zrealizovať svoje kariérne plány vďaka medzinárodnému tímu a množstvu príležitostí!

Profesionáli

Profesionáli

Hľadáte medzinárodné pracovné prostredie, ktoré vám ponúkne inšpiráciu, výzvy a vynikajúce príležitosti na kariérny rast? Vitajte v spoločnosti Henkel!

Ocenenia

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov v Nemecku.

Henkel patrí medzi najobľúbenejších zamestnávateľov v Nemecku a Európe.

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov na Blízkom Východe.

Henkel patrí medzi 100 najideálnejších zamestnávateľov v Číne.

Logo Clevis Praktikantenspiegel

Henkel patrí medzi najlepších zamestnávateľov z pohľadu stážistov a absolventov.

Logo - Europes 500 top employers award

Henkel patrí medzi najlepších zamestnávateľov z pohľadu európskych študentov ekonómie.

Henkel patrí medzi najatraktívnejších zamestnávateľov v Nemecku.

Študenti

Vždy ste túžili dosiahnuť mnoho vecí a máte jasne zadefinované ciele? Výborne! Pretože skutočné ambície a entuziazmus sa nedostavia až po skončení štúdia. Neotáľajte zbytočne s tým, čo je vo vás – úspešná stáž počas štúdia alebo súťaž Henkel Innovation Challenge je tým najlepším začiatkom skvelej vstupnej pozície a sľubnej kariéry v spoločnosti Henkel.

Absolventi

Nech už ste dosiahli čokoľvek – či to boli úspešné skúšky na škole, štúdium v zahraničí alebo stáž – počas vášho štúdia ste ukázali, na čo máte. Teraz chcete dosiahnuť to isté aj v pracovnom živote a byť medzi najlepšími. Máte radi zmenu. Do čohokoľvek sa pustíte, robíte to dobre – s vášňou, s odhodlaním a na vysokej úrovni, ktorú ste si nastavili pre seba aj ostatných. Vitajte v prostredí, ktoré naplní vaše očakávania a odmení špičkový výkon. Budete súčasťou medzinárodného tímu ľudí, ktorí rozmýšľajú podobne ako vy a majú aj rovnaké ambície. Naše tri obchodné divízie ponúkajú úžasne pestrú paletu príležitostí na prácu a budovanie kariéry – to všetko na globálnej úrovni.

Viac informácií pre absolventi

Zobrazenia:

Gustavo, Marketing, Adhesive Technologies

Meet the people behind our exciting brands & technologies. Watch the interview taken while he is getting started in the morning.

1:34 min.

71650

Profesionáli

Už ste toho dosiahli dosť veľa, no máte ešte stále niekoľko nesplnených ambícií? Nech už ste odborník alebo skúsená manažérka, na to, aby ste využili svoj talent naplno, potrebujete vhodné príležitosti. Ak chcete dosahovať špičkový výkon v tímovom prostredí, potrebujete jednak správne podmienky, ale aj adekvátnu odmenu za vaše výsledky. V spoločnosti Henkel pracujete v prostredí, v ktorom sa rátajú predovšetkým výkony, nie len prítomnosť na pracovisku. Talentovaným ľuďom s odbornými skúsenosťami ponúkame rôzne príležitosti na rozvoj v medzinárodnom prostredí – a to tak doma, ako aj v zahraničí.

Viac informácií pre profesionáli

Zobrazenia:

Bernadette, Marketing, Beauty Care

Meet the people behind our exciting brands & technologies. Watch the interview taken while she is getting back to work.

0:53 min.

50638