MENÍME A ZLEPŠUJEME ŽIVOT KAŽDÝ DEŇ

Henkel Brand Movie (1) - Thumbnail

Ukazujeme, ako meniť a zlepšovať život každý deň. Dnes a pre ďalšie generácie. Prostredníctvom našich značiek a technológií, vďaka našim tímom na celom svete.

Naše poslanie vyjadruje to, čo nás všetkých v spoločnosti Henkel spája: Pioneers at heart for the good of generations. Náš priekopnícky duch, vedomosti a prostriedky nám pomáhajú formovať zmysluplnú budúcnosť pre generácie, ktoré prídu po nás.

Pripravení na zmenu!

PREDSTAVTE SI, ŽE SA VÁS VNÚČATÁ OPÝTAJÚ, ČO ZNAMENÁ „VYHODIŤ“

Mountain

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde sa obaly recyklujú alebo používajú stále znovu a znovu.

PREDSTAVTE SI, ŽE OBEHOVÉ HOSPO­DÁRSTVO JE JEDNODUCHO LE HOSPO­DÁRSTVO.

Bridge

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde žiadne plasty nekončia v životnom prostredí.

PREDSTAVTE SI, ŽE SA ZAJTRA OBZRIETE SPÄŤ A UVIDÍTE ZMENU, KU KTOREJ STE PRISPELI UŽ DNES.

Žena v laboratóriu

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde klíma už nie je v kríze. Náš príspevok: do roku 2030 sa stať klimaticky pozitívnou firmou.

PREDSTAVTE SI ŠATY VYPRATÉ LEN S NIEKOĽKÝMI KVAPKAMI VODY.

Laundry

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde pri praní nespotrebujete takmer žiadnu vodu a energiu.

PREDSTAVTE SI VLASOVÚ KOZMETIKU PRISPÔSO­BENÚ VÁŠMU SKUTOČNÉMU JA.

220818-hen-nhm-3395

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde je každý produkt prispôsobený vašim individuálnym potrebám a preferenciám.

PREDSTAVTE SI AUTO NABITÉ ZA PÁR SEKÚND.

Adhesives Charging

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde auto nabijete rýchlejšie, než ho natankujete. Naše high-tech riešenia pomáhajú vyrábať lepšie a bezpečnejšie batérie.

PREDSTAVTE SI, ŽE ROZDIELY NÁS BUDÚ ZBLIŽOVAŤ.

Basketball

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde jedinečnosť každého z nás pomáha spoločne dosiahnuť viac.

PREDSTAVTE SI VZDELÁVANIE, KTORÉ VEDIE K ROVNOSTI.

Greenhouse

Ešte tam nie sme, ale každý deň pracujeme na tom, aby sme žili vo svete, kde má každý možnosť naplniť svoj potenciál vďaka vzdelaniu.

Meet the new Henkel brand design (1) - Thumbnail

Zoznámte sa s naším novým dizajnom v Henkel Brand Hube

Nový dizajn našej značky je navrhnutý pre budúcnosť. Je dynamický, farebný a ľahko sa používa. Možno ho flexibilne použiť bez toho, aby oslaboval to, čo robí našu značkou silnou a odlíšiteľnou: naše ikonické logo, červená a biela farba značky Henkel a nové, jedinečné a vysoko flexibilné písmo sú zárukou, že našu značku každý okamžite spozná.

Rozmanitosť spoločnosti Henkel – jej obchodných divízií, produktov a ľudí – bola vždy kľúčom k nášmu úspechu. Takto by mala byť vnímaná aj naša značka. Preto sme sa otvorili svetu farieb, zaviedli písmo novej generácie a začali čerpať z nekonečných možností digitálneho umenia.