3-erbild-webseite-1640x514px

TOTO JE Henkel Slovensko

Opierajúc sa o odkaz viac než 145 rokov skúseností ukazujeme, ako meniť a zlepšovať život každý deň. Dnes a pre ďalšie generácie. Prostredníctvom našich inovatívnych a udržateľných značiek a technológií vďaka našim tímom na celom svete. Henkel je svetovým lídrom na priemyselných aj spotrebiteľských trhoch: Do nášho bohatého portfólia patria obľúbené vlasové produkty, pracie a čistiace prostriedky, aviváže aj lepidlá, tmely a funkčné povrchové nátery.

KTO SME A ČO NÁS POHÁŇA VPRED

YouTube Thumbnail This is Henkel (Thumbnail)

HENKEL SLOVENSKO

Na Slovensku pôsobíme vo všetkých dva strategických divíziách spoločnosti Henkel: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie) a Consumer Brands. Sídlime v Bratislave, kde sa okrem obchodných divizií nachádza aj naše expertná pobočka Global Business Solutions+ Bratislava (v minulosti známa ako Centrum zdieľaných služieb Bratislava). V súčastnosti Henkel Slovensko zamestnáva takmer 1 900 zamestnancov a aj vďaka nášmu Global Business Solutions+ Bratislava patríme k strategickým lokalitám pobočiek spoločnosti Henkel. 

Po celom svete stojíme za mnohými značkovanými produktmi, ktoré pravidelne používate, ako napríklad Persil, Silan, Pur, Somat, Bref, Schwarzkopf, Nature Box, Fa, Loctite, Pritt či Ceresit.

NÁŠ STRATEGICKÝ RÁMEC

V spoločnosti Henkel formujeme našu budúcnosť na základe dlhodobého strategického rámca založeného na našom cieli a našich hodnotách. Tento rámec nám pomôže vyhrať dvadsiate roky s jasným zameraním na cieľavedomý rast.

NAŠE DIVÍZIE

HENKEL ADHESIVE TECHNO­LO­GIES

adhesive-foliage

Sme globálny líder v oblasti spájacích a lepiacich hmôt, tmelov a funkčných povrchových náterov s využitím v priemysle, v domácnosti aj medzi remeselníkmi.

CONSUMER BRANDS

Abstract image representing the Henkel business Consumer Brand which represents Hair and Laundry & Home Care.

Consumer Brands je naša obchodná divízia, pod ktorú spadajú značky spotrebiteľských výrobkov a produkty v oblasti Pracích a čistiacich prostriedkov a vlasovej starostlivosti.

NAŠE PRÍBEHY