Obráťte sa na náš tím

Kontakt s verejnosťou je pre nás veľmi dôležitý. Ak ste nenašli informácie, ktoré hľadáte, prípadne ak máte konkrétne otázky, neváhajte a kontaktujte nás!

  • Odpovede na niektoré často kladené otázky nájdete nižšie.
  • Telefonické a poštové kontaktné informácie nájdete v našom prehľade miest pôsobenia našej spoločnosti.
  • Prípadne nás môžete kontaktovať aj prostredníctvom formulára, ktorý nájdete v spodnej časti tejto stránky. Nezabudnite, prosím, z dostupného zoznamu vybrať predmet vašej požiadavky, aby sme vás mohli priradiť k odborníkovi, ktorý vám promptne odpovie na vaše otázky súvisiace s konkrétnou témou. Celý proces môžete navyše urýchliť aj tým, že použijete kontaktný formulár webstránky spoločnosti v rámci vašej krajiny alebo regiónu.

HENKEL SLOVENSKO, spol. s r.o.
Henkel Slovensko, spol. s r.o. Mlynské nivy 55 821 09 Bratislava - mestská časť Ružinov +421 2 33319 111
+421 2 33319 301
Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky

Máte otázky?

Voľné pracovné miesta nájdete na našich webstránkach a prostredníctvom nich sa o ne môžete aj priamo uchádzať (uchádzať sa o miesto).

Naši HR špecialisti sa s vami spoja, len čo vyhodnotia zaslané dokumenty. Vzhľadom na to, že je náš náborový proces štandardizovaný, nevyžiadané prihlášky nebudú akceptované.  Nenašli ste pracovné miesto, ktoré ste hľadali? Pomocou nášho online nástroja si môžete vytvoriť svoj osobný profil a nastaviť upozornenia na voľné pracovné miesta, o ktoré máte záujem. Následne  budete automaticky dostávať upozornenia, len čo bude uverejnená nová ponuka, ktorá by vás mohla zaujímať.

Ak potrebujete detailnejšie informácie, pozrite si, prosím, naše často kladené otázky súvisiace s pracovným pozíciami.

Ak chcete mať vždy aktuálne informácie o pracovných príležitostiach, môžete náš HR tím kedykoľvek kontaktovať aj prostredníctvom Facebooku, LinkedInu či Instagramu.

Kompletné portfólio našich značiek nájdete v sekcii „Značky a obchodné divízie“. (link: https://www.henkel.sk/znacky-a-obchodne-divizie) Okrem prehľadu našich značiek, ktoré sú dostupné vo vašej krajine, tam nájdete aj odkazy na podstránky značiek s detailnými informáciami o produktoch, ktoré hľadáte.

Mnohé z týchto podstránok o našich značkách obsahujú aj odkazy na internetové obchody, prostredníctvom ktorých si môžete dané produkty objednať.

Je nám ľúto, že náš produkt nesplnil vaše očakávania.  Pošlite nám, prosím, správu pomocou kontaktného formulára, ktorý nájdete nižšie. Takto je to pre nás najjednoduchšie a celý proces sa ešte viac urýchli, ak vyberiete aj konkrétnu kategóriu produktu – Adhesive Technologies alebo Consumer Brands. Nezabudnite tiež uviesť názov produktu. Naši špecialisti vás budú následne v krátkom čase kontaktovať.

Ak hľadáte Karty bezpečnostných údajov, pozrite si našu databázu Kariet bezpečnostných údajov materiálov. Keďže má Henkel dve globálne obchodné divízie, konkrétne Adhesive Technologies a Consumer Brands, najprv si vyberte kategóriu výrobku, ktorý hľadáte. Potom stačí vybrať jazyk a krajinu a vyhľadať Kartu bezpečnostných údajov produktu, ktorý potrebujete.  

Technické listy našich výrobkov v rámci kategórie Adhesives sú dostupne prostredníctvom našej databázy Technických listov.

Ak chcete zistiť informácie o látkach obsiahnutých v konkrétnych výrobkoch spoločnosti Henkel, pozrite si, prosím, náš Zoznam zložiek pracích a čistiacich prostriedkov podľa Nariadenia o detergentoch.
 V databáze môžete vyhľadávať produkty na základe názvu, pričom si môžete vybrať konkrétnu krajinu i jazyk.

Exituje niekoľko možností spolupráce so spoločnosťou Henkel. Detailnejšie informácie nájdete na stránke henkel.com (v anglickom jazyku):

Henkel Ventures poskytuje príležitosť pre rôzne inovácie. Patria sem napríklad Pokročilé materiály a technológie („Advanced Materials & Technologies“) ako 3D tlač alebo inovácie týkajúce sa rýchloobrátkového spotrebného tovaru („FMCG“), napríklad Internet vecí („IoT“) či inteligentné obaly („Smart Packaging“). 

Čo sa týka kooperácie na báze výskumu, hľadáme predovšetkým partnerské spoločnosti, ktoré už majú patent  súvisiaci s jednou z našich troch obchodných divízií. Ak je to váš prípad, pozrite si, prosím, či váš patent spĺňa naše požiadavky. Ak áno, ďalším krokom z vašej strany je predloženie vášho patentovaného vynálezu.

Ak máte inovatívny nápad na riešenie v oblasti Laundry & Home Care, na ktorý nemáte patent, prečítajte si naše požiadavky a podrobný návod na to, ako predložiť riešenie prostredníctvom tohto formulára.

Pri výbere a rozvíjaní spolupráce s našimi dodávateľmi zohľadňujeme ich doterajšie výsledky v oblasti trvalej udržateľnosti. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu stránku o dodávateľoch.

Berte, prosím, na vedomie, že proces objednávania výrobkov spoločnosti Henkel za účelom distribúcie a predaja sa líši v závislosti od produktu a regiónu. Ak chcete kontakt na správnu kontaktnú osobu, odporúčame vám, aby ste použili kontaktný formulár pod týmto textom.

Napíšte nám

Predmet správy / Zákaznícky servis *
400

Osobné údaje

30
40
60
20
80
25
80

Tieto vaše údaje použijeme na účel odpovede na vašu požiadavku.

Spracovanie a používanie osobných údajov je založené na zákonných ustanoveniach, podľa ktorých sú takéto operácie oprávnené v prípade, že je toto spracovanie nevyhnutné na spracovanie vašej požiadavky.

Ak ste neposkytli súhlas s dlhším uchovaním údajov, napr. pre naše riadenie vzťahov so verejnosťou, nebudeme uchovávať údaje dlhšie, ako je potrebné na splnenie vyššie uvedeného účelu alebo ako bude uchovanie potrebné s ohľadom na akúkoľvek zákonnú povinnosť.

Ďalšie informácie o tom, ako spoločnosť Henkel spracúva vaše osobné údaje, nájdete vo Vyhlásení o ochrane osobných údajov.


*Aby sme vám mohli čo najskôr odpovedať, je absolútne nevyhnutné, aby ste nám poskytli informácie označené červenou hviezdičkou. Poskytnutie ostatných informácií je dobrovoľné a v prípade ich poskytnutia budú použité len na odpovedanie na vaše otázky, podnety alebo žiadosti.