O NÁS

beauty-care-hair1-1-

Obchodná divízia Consumer Brands prináša všetky naše spotrebné výrobky na jednom mieste. Optimalizované portfólio, ikonické značky a výkonné technológie robia z divízie Consumer Brands lídra na mnohých svetových trhoch najmä v kategóriách pracích a čistiacich prostriedkov a vlasovej kozmetiky.

NAŠE TOP ZNAČKY

Žena, ktorá stojí pri stolíku, na ktorom je položený košík s výrobkami spoločnosti Henkel, ako sú Persil, Gliss, Bref, Somat, taft a iné.

Naše inovatívne značky reagujú na dopyt a potreby spotrebiteľov a zvyšujú konkurencieschopnosť spoločnosti Henkel v oblasti inovácií a trvalej udržateľnosti

NAŠE KĽÚČOVÉ KATEGÓRIE

Vľavo: žena, ktorá si na kučeravé vlasy nanáša vlasový prípravok; vpravo: muž, ktorý skladá vypratú bielizeň

Naše portfólio spotrebných produktov sa zameriava na dve kľúčové kategórie: pracie a čistiace prostriedky a vlasová kozmetika.

Muž, ktorý v kuchyni umýva riad

Pracie a čistiace prostriedky

História spoločnosti Henkel sa začala písať pred 150 rokmi predajom prvého pracieho prostriedku. Dnes naše portfólio produktov pre domácnosť zahŕňa pracie prostriedky a aviváže, prípravky na umývanie riadu, čistiace prostriedky a WC produkty.

Žena si nad vaňou v kúpeľni umýva dlhé hnedé vlasy

Vlasová kozmetika

Naše produkty v kategórii vlasovej kozmetiky sú určené bežným spotrebiteľom aj profesionálnym kaderníckym salónom. Medzi výrobky určené spotrebiteľom patria prípravky na starostlivosť o vlasy a úpravu účesov. Profesionálna vlasová kozmetika zahŕňa prípravky na starostlivosť o vlasy, farby na vlasy a stylingové prípravky. Schwarzkopf Professional je jedným z troch popredných svetových dodávateľov profesionálnych kaderníckych produktov.