O NÁS


Adhesive Technologies

Naša obchodná divízia Adhesive Technologies je svetovým lídrom na trhu spájacích a lepiacich materiálov, tmelov a funkčných povrchových náterov pre priemysel, remeselníkov aj bežných spotrebiteľov. Ako odborníci na priemyselné aplikácie v rámci výrobných odvetví na celom svete úzko spolupracujeme s našimi zákazníkmi a partnermi pri budovaní udržateľných hodnôt pre všetkých – pomocou našich osvedčených značiek a vysokoúčinných riešení, ktoré vychádzajú z nášho jedinečného technologického portfólia.

10 790

miliónov eur v tržbách za rok 2023

50%

celkových tržieb spoločnosti Henkel

49%

všetkých zamestnancov spoločnosti Henkel

> 100 000

priemyselných zákazníkov

> 800

priemyselných segmentov

NAŠE TECHNOLOGICKÉ ZNAČKY

Čiernobiela fotografia zobrazujúca vrták chladený vodou

Portfólio našich priemyselných produktov tvorí päť technologických značiek – Loctite, Technomelt, Bonderite, Teroson a Aquence. Pre bežných spotrebiteľov a remeselníkov na Slovensku ponúkame produkty štyroch značiek: Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

NAŠE OBCHODNÉ SEGMENTY

Nanášanie lepidla na plošný spoj pomocou štvorihlového prístroja

Obchodná divízia Adhesive Technologies sa zameriava na troch segmenty: Mobilita a elektronický priemysel, Remeselníci, profesionáli a stavebníctvo a Obaly a obalové materiály.


Adhesive Technologies Automotive and Metals

Mobilita a elektronický priemysel

V obchodnej oblasti mobility a elektronického priemyslu poskytujeme našim medzinárodným zákazníkom riešenia šité na mieru a špecializované technické služby v automobilovom, elektronickom a dodávateľskom priemysle. Vytvárame konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov naprieč odvetviami v oblasti technológií, polovodičov, ako aj automobilového a dodávateľského priemyslu. Vďaka nášmu unikátnemu technologickému portfóliu a know-how v oblasti trhu riešime globálne trendy, akými sú napr. elektrifikácia, konektivita, autonómne vozidlá a defosilizácia priemyslu.

Poštár, ktorý drží v jednej ruke obálku a v druhej malý balík. V pozadí je biela dodávka.

Remeselníci, profesionáli a stavebníctvo

V obchodnej oblasti remeselníkov, profesionálov a stavebníctva poskytujeme vysokoúčinné riešenia určené pre spotrebiteľov a remeselníkov, ako aj pre profesionálov v oblasti stavebníctva, výroby a údržby vo viac než 800 priemyselných segmentoch. Inovujeme transformačné produkty a riešenia pre našich zákazníkov prostredníctvom platforiem silných globálnych značiek. Venujeme sa aj globálnym trendom v oblasti technológií, ako napr. udržateľná výstavba, renovácia bývania, inteligentná výroba a prediktívna údržba.


Adhesive Technologies Craftsmen, Construction and Professional

Obaly a obalové materiály

Pokiaľ ide o obchodnú oblasť obalov a spotrebného tovaru, poskytujeme inovatívne riešenia pre výrobcov spotrebného a značkového tovaru a obalový priemysel na celom svete. Prinášame pridanú hodnotu značkám prostredníctvom vysokoúčinných riešení založených na silných, dlhodobých a dôveryhodných vzťahoch. S pomocou nášho jedinečného technologického portfólia a know-how v oblasti trhu riešime globálne spotrebiteľské trendy, ako je udržateľnosť, podpora cirkulárnej ekonomiky a zabezpečenie najvyššej úrovne bezpečnosti potravín.

Novinky o produktoch a inováciách