PARTNERI A DODÁVATELIA

Skupina štyroch kolegov okolo stola, ktorí spoločne študujú dokumenty.

Intenzívna spolupráca s partnermi a dodávateľmi naprieč celým hodnotovým reťazcom je našou konkurenčnou výhodou. Vývoj inovatívnych produktov a presadzovanie udržateľnosti sú dvomi zásadnými prvkami našej stratégie, pričom naši partneri a dodávatelia hrajú v obidvoch kľúčovú úlohu. V snahe prísť s novými nápadmi a posilniť ich úspešné využitie neustále prekračujeme bezprostredné hranice našej firmy a hľadáme možnosti na vybudovanie strategických partnerstiev so širokým spektrom cieľových skupín.

Partneri

Spoločnosť Henkel je známa svojimi inováciami. Naším cieľom je prinášať zákazníkom a spotrebiteľom najvyššiu kvalitu a najinovatívnejšie riešenia. Aby sa nám to podarilo, spolupracujeme s partnermi na celom svete. Hľadáme kreatívne nápady na nové produkty, materiály a riešenia, ktoré spĺňajú náročné požiadavky dnešnej doby. Podeľte sa o svoje vedomosti a staňte sa súčasťou nášho úspešného príbehu.

Dodávatelia

Aby sme splnili tie najvyššie štandardy kvality, účinnosti, zodpovednosti a trvalej udržateľnosti, úzko spolupracujeme s našimi dodávateľmi. Vďaka systému globálneho obstarávania dokážeme zabezpečiť vysokú kvalitu a hospodárnosť, aby sme mohli zákazníkom dodávať najlepšie produkty vo svojej kategórii. V rámci dlhodobých obchodných vzťahov si vyberáme dodávateľov, ktorí ponúkajú najväčší potenciál v oblasti inovácií a optimalizácie výrobných nákladov a logistických procesov.