OTVORENÉ INOVÁCIE A SPOLUPRÁCA

Inovácie: mladý muž a dve mladé ženy sedia za pracovným stolom

Svetové prvenstvo divízie Adhesive Technologies v oblasti spájacích a lepiacich materiálov, tmelov a funkčných povrchových náterov má svoju príčinu: vývoj nových technológií a riešení pre budúcnosť je jednou z našich kľúčových priorít.


Spolupracujeme s externými partnermi na celom svete – s veľkými korporáciami, startupmi či partnermi z nášho ekosystému – a spoločne prinášame nové inovatívne nápady, navzájom sa inšpirujeme a podporujeme. Okrem finančných investícií ponúkame prístup k sieti našich odborníkov a využívame dlhoročné skúsenosti zo svojho globálneho pôsobenia.

INOVÁCIE V SPOLUPRÁCI SO ZÁKAZNÍKMI

Inžinieri spoločnosti Henkel pracujú spoločne so zákazníkmi z automobilového a výrobného priemyslu na optimalizácii súčiastok vyrábaných 3D tlačou.

Spoločne so zákazníkmi v 800 priemyselných odvetviach skúmame a pracujeme na trendoch budúcnosti. Vyvíjame nové technológie, ktoré nám umožňujú kontinuálne zlepšovať produkty a biznis modely, aby sme zákazníkom prinášali cielené riešenia prispôsobené ich individuálnym potrebám. Na to slúžia naše inovačné centrá na celom svete, vrátane nemeckého Inspiration Center Düsseldorf v sídle našej spoločnosti. Spoločne vyvíjame nové riešenia na zvýšenie bezpečnosti elektromobilov či trvalej udržateľnosti potravinových obalov.

INOVAČNÉ PARTNER­stvá


Innovation Partnerships

Oddelenie General Manufacturing Maintenance (GMM) divízie Adhesive Technologies sa zaoberá vývojom spájacích a lepiacich materiálov, tmelov, povrchových náterov, čistiacich prostriedkov, lubrikantov a obalov. Máme záujem a sme otvorení spolupráci na inováciách v uvedených oblastiach, predovšetkým na tých, ktoré prispievajú k trvalej udržateľnosti a rozvoju obehového hospodárstva. Takéto inovatívne návrhy sú u nás vždy vítané. Či ste jednotlivec, korporácia alebo univerzita, máme záujem o budovanie silných partnerstiev.

SPOLOČNÉ PODNIKY

Upútavka na Henkel-tech.ventures

Založili ste perspektívny startup, ktorý prináša nové technológie, materiálové riešenia či biznis modely? Henkel Tech Ventures je pre vás ten pravý partner. Táto investičná jednotka divízie Adhesive Technologies investuje do jednotlivcov a malých podnikov, ktorí chcú meniť priemysel pomocou inovatívnych technológií. Henkel Tech Ventures investuje do technologických platforiem s rastovým potenciálom, nových biznis modelov aj vlastných technologických inkubátorov spoločnosti Henkel. Spolu s partnermi sa venujeme takým oblastiam ako snímacie technológie pre výrobný priemysel, 3D tlač či technológie pre povrchové nátery. Využite výhody našich bohatých znalostí trhu a technologického know-how, prístup ku globálnej sieti spoločnosti Henkel, odborné znalosti a osvedčené väzby na našich zákazníkov a trhy.