Adhesive Technologies

Production Montornes

V obchodej divízii Adhesive Technologies sme lídrom na súčasných trhoch. Vďaka naším lepidlám, tmelom a funkčným povlakom fromujeme budúcnosť. Umožňujeme transformáciu celých odvetví. Našim zákazníkom poskytujeme jedinečné produkty, ktoré im prinášajú konkurenčné výhody.


Súčasťou nášho DNA je inovatívne myslenie a podnikateľský duch. Ako odborníci v rôznych priemyselných odvetviach spolupracujeme so zákazníkmi a partnermi na vytvorení udržateľných projektov prínosných pre všetky zúčastnené strany. Ponúkame dôveryhodné značky poskytujúce vysoko účinné riešenia založené na bezkonkurenčnom technologickom spektre.

Naše portfólio priemyselných produktov je rozdelené do piatich technologických značiek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Čo sa týka spotrebiteľov a remeselníkov, zameriavame sa na štyri globálne značky: Pritt, Loctite, Ceresit, Pattex.

Did you know that Henkel is the world`s #1 adhesives producer?

Vedeli ste, že Henkel je najväčším výrobcom
lepidiel na
svete?

Automobilového priemyslu a kovov

V oblasti automobilového priemyslu a kovov poskytujeme našim medzinárodným zákazníkom riešenia šité na mieru, komplexné technologické portfólio a špecializované technické služby. Vytvárame konkurenčnú výhodu pre našich zákazníkov v celom procese výroby automobilov, čo im umožňuje reagovať na trendy v oblasti elektronickej mobility, autonómne jazdy a znižovanie hmotnosti. Poskytujeme vysoko výkonné riešenia s vysokým dopadom v celom hodnotovom reťazci spracovania kovov, od kovových cievok a spracovania kovov až po hotové kovové výrobky vrátane kovových obalov.

Obaly a obalové materiály

V segmente trhu Obaly a obalové materiály napredujeme vo vývoji inovatívnych riešení, ktoré sa odrážajú globálne spotrebiteľskými trendami, ako je rastúci dopyt po udržateľnejších postupoch. Podporujeme udržateľnosť ekonomiky pomocou našich vysoko efektívnych riešení pre balené potraviny a nápoje, plienky a hygienické výrobky, náplaste a obväzy, oblečenie a obuv, nábytok a veľa ďalšieho - všetkého vytvoreného s ohľadom na spotrebiteľov.

Elektronického priemyslu

V oblasti elektronického priemyslu ponúkame našim zákazníkom špecializované portfólio vysoko efektívnych inžinierskych riešení pre našich kľúčových zákazníkov. Sme jednotkou na svetovom trhu so širokou ponukou produktov a špecializovanými technickými, výskumnými a vývojovými znalosťami, ktoré pomáhajú našim zákazníkom inovovať a realizovať nové a inovatívne dizajny. Rad najznámejších výrobcov používa naše produkty pre lepenie, tesnenie, ochranu pred prostredím a riešenie odvodu tepla nielen kvôli ich kvalite, ale tiež vďaka ich globálnej dostupnosti.

Remeselníkov, profesionálov a stavebníctvo

Pre remeselníkov, profesionálov a stavebníctvo ponúkame širokú škálu značkových produktov, ktoré sú určené ako pre bežných spotrebiteľov, domácich majstrov, remeselníkov, tak aj odborníkov na údržbu a výrobu z viac ako 800 rôznych odvetví. Našim zákazníkom ponúkame lepidlá a tmely na použitie v interiéroch a exteriéroch, ďalej stavebné materiály a riešenia tesnení pre obklady, okná, fasády, suterény, strechy a podlahy. V neposlednom rade komplexné portfólio vysoko efektívnych riešení pre montáž a údržbu strojov.

Naše najvýznamnejšie značky na Slovensku

Služby

Tlačové správy

Viac tlačových správ