Abstraktný obrázok, ktorý znázorňuje obchodné divízie spoločnosti Henkel: Adhesive Technologies, Consumer Brands.

NAŠE DIVÍZIE

Vďaka svojim značkám, inováciám a technológiám je spoločnosť Henkel lídrom na trhoch s priemyselným a spotrebným tovarom nielen na Slovensku, ale aj vo svete.

Obidve naše obchodné divízie spája priekopnícke úsilie nanovo definovať a zlepšovať každodenný život – pre dnešnú aj budúce generácie. Vychádzame pritom z našej bohatej, viac než 145 ročnej histórie. Naše výrobky sú dôležitou súčasťou každodenného života miliónov ľudí a pomáhajú meniť celé odvetvia.

Obchodná divízia Adhesive Technologies je globálnym lídrom na trhu so spojovacími a lepiacimi materiálmi, tmelmi a funkčnými nátermi. Obchodná divízia Consumer Brands je lídrom v kategóriách vlasovej kozmetiky, pracích a čistiacich prostriedkov nielen na Slovensku, ale aj na mnohých ďalších svetových trhoch. Zistite viac o našich obchodných divíziách, značkách a produktoch, o tom, ako podporujeme trvalú udržateľnosť aj o možnostiach vzájomnej spolupráce.

ADHESIVE TECHNO­LOGIES

V pozadí tvár ženy, v popredí jej ruky v modrých rukaviciach, v ktorých drží skrutku s modrým lepidlom Threadlocker.

S našimi spájacími a lepiacimi hmotami, tmelmi a funkčnými povrchovými nátermi, ktoré majú využitie v priemysle, remeselnej výrobe aj domácnostiach, určujeme súčasné aj budúce trendy.

CONSUMER BRANDS

Žena, ktorá stojí pri stolíku, na ktorom je položený košík s výrobkami spoločnosti Henkel, ako sú Persil, Gliss, Bref, Somat, taft a iné.

Výrobky divízie Consumer Brands sú neoddeliteľnou súčasťou každodenného života našich zákazníkov. Spotrebiteľom a kaderníckym profesionálom na celom svete ponúkame široké portfólio populárnych a osvedčených výrobkov vlasovej kozmetiky, pracích prostriedkov, zmäkčovadiel a ďalších produktov.