Adhesive Technologies

Divízia Adhesive Technologies je globálnym lídrom v oblasti vysokoúčinných riešení. Naše unikátne portfólio prelomových inovácií, riešení šitých na mieru a silných značiek v oblasti lepidiel, tesniacich hmôt a funkčných náterov určuje nielen súčasné trendy, ale aj budúcnosť v danej oblasti. Vďaka nášmu vedúcemu postaveniu na poli inovácií a technológií a silným partnerstvám so zákazníkmi ponúkame riešenia, ktoré sú súčasťou nespočetného množstva priemyselných produktov a výrobkov pre koncových spotrebiteľov. Náš globálny vplyv a profesionálne skúsenosti využívame na to, aby sme zákazníkom a spotrebiteľom po celom svete ponúkali tie najmodernejšie služby a najpokrokovejšie technológie.

Naše portfólio priemyselných produktov je rozdelené do piatich technologických značiek: Loctite, Bonderite, Technomelt, Teroson a Aquence. Pre spotrebiteľský a profesionálny trh sa zameriavame na štyri globálne značky Pritt, Loctite, Ceresit a Pattex.

  • V odvetví Obalov a spotrebného tovaru spolupracujeme s výrobcami významných značiek a medzinárodnými zákazníkmi na vývoji inovatívnych a trvalo udržateľných riešení v oblasti balenia potravín a spotrebného tovaru.
  • V oblasti Dopravy a kovov poskytujeme našim zákazníkom v automobilovom, leteckom, kozmickom a kovospracujúcom priemysle vynikajúce systémové riešenia, komplexné technologické portfólio a špecializované technické služby.
  • V odvetví Všeobecného priemyslu ponúkame našim zákazníkom kompletné portfólio produktov pre výrobu a údržbu tovarov dlhodobej spotreby.
  • Naše odvetvie Elektronika ponúka zákazníkom pôsobiacim v elektronickom priemysle špecializované portfólio inovatívnych a technologicky vyspelých lepidiel a materiálov pre výrobu mikročipov, montáže elektroniky a systémy tepelného manažmentu.
  • Naša divízia lepidiel pre Spotrebiteľov, remeselníkov a stavebníctvo uvádza na trh širokú škálu značkových produktov pre súkromných užívateľov a remeselníkov a stavebníkov.

Trhy

Riešenia od spoločnosti Henkel nájdete v mnohých výrobkoch, s ktorými denne prichádzate do styku: v autách, knihách, časopisoch, počítačoch, lietadlách, chladničkách, mobilných telefónoch, nábytku, textile, obaloch a mnohých ďalších.

Služby