TOTO JE Henkel Slovensko

3-erbild-webseite-1640x514px

Opierajúc sa o odkaz viac než 145 rokov skúseností ukazujeme, ako meniť a zlepšovať život každý deň. Dnes a pre ďalšie generácie. Prostredníctvom našich inovatívnych a udržateľných značiek a technológií vďaka našim tímom na celom svete. Henkel je svetovým lídrom na priemyselných aj spotrebiteľských trhoch: Do nášho bohatého portfólia patria obľúbené vlasové produkty, pracie a čistiace prostriedky, aviváže aj lepidlá, tmely a funkčné povrchové nátery.

Kto sme a čo nás poháňa vpred

WE ARE PIONEERS AT HEART FOR THE GOOD OF GENERATIONS

Mountain

Naše poslanie, ktoré je základným kameňom našej stratégie, vyjadruje naše poslanie „Pioneers at heart for the good of generation“, ktoré odráža hodnoty, za ktorými stojíme a o čo usilujeme.


Práve priekopnícky duch zakladateľa našej spoločnosti Fritza Henkela je tým, čím sa i naďalej líšime od ostatných a čo spája zamestnancov spoločnosti Henkel na celom svete. Naše ambície a motivácia spoločne prinášať riešenia pre budúcnosť. Dnes. Každý deň. Nerobíme to len pre seba, ale aj pre ďalšie generácie, lebo cítime spoločnú zodpovednosť za budúcnosť.

Henkel Slovensko

Na Slovensku pôsobíme vo všetkých dva strategických divíziách spoločnosti Henkel: Adhesive Technologies (Lepidlá a technológie) a Consumer Brands. Sídlime v Bratislave, kde sa okrem obchodných divizií nachádza aj naše expertná pobočka Global Business Solutions+ Bratislava (v minulosti známa ako Centrum zdieľaných služieb Bratislava). V súčastnosti Henkel Slovensko zamestnáva takmer 1 900 zamestnancov a aj vďaka nášmu Global Business Solutions+ Bratislava patríme k strategickým lokalitám pobočiek spoločnosti Henkel. 

Po celom svete stojíme za mnohými značkovanými produktmi, ktoré pravidelne používate, ako napríklad Persil, Silan, Pur, Somat, Bref, Schwarzkopf, Nature Box, Fa, Loctite, Pritt či Ceresit.

Naše divízie

HENKEL ADHESIVE TECHNO­LO­GIES

adhesive-foliage

Sme globálny líder v oblasti spájacích a lepiacich hmôt, tmelov a funkčných povrchových náterov s využitím v priemysle, v domácnosti aj medzi remeselníkmi.

CONSUMER BRANDS

Consumer Brands Stage Visual

Consumer Brands je naša obchodná divízia, pod ktorú spadajú značky spotrebiteľských výrobkov a produkty v oblasti Pracích a čistiacich prostriedkov a vlasovej starostlivosti.

Naše príbehy