Career´s opportunities at Henkel
<h1>Vitajte v tíme Henkel!</h1>

Sme radi, že sa k nám už čoskoro pridáte.

Začiatok v novej práci je vždy vzrušujúcou výzvou a pravdepodobne sa vám hlavou preháňa množstvo otázok.

Odpovede na tieto otázky ešte pred oficiálnym nástupom nájdete na našom portáli New Employee Welcome Set (NEWS) spolu s Kódexom korektného správania.

Portál NEWS je presne navrhnutý tak, aby novým zamestnancom pomohol lepšie porozumieť tomu, čo znamená spoločnosť Henkel ako organizácia a zamestnávateľ.

Okrem toho v našom Kódexe korektného správania nájdete rady týkajúce sa správania a aktivít našich zamestnancov vo všetkých obchodných oblastiach a kultúrnych prostrediach, v ktorých pôsobíme. Tieto informácie plnia funkciu našich vnútorných predpisov.

Od prvého dňa v spoločnosti Henkel tiež získate prístup k vzrušujúcim e-Learningovým materiálom, krátkym videám, užitočným dokumentom, potrebným linkom; jednoducho k všetkému, čo potrebujete, aby bola vaša cesta v spoločnosti Henkel ľahšia, zábavnejšia a produktívnejšia!

Ak ste dostali nejaké ďalšie dokumenty, ktoré si máte preštudovať, urobte tak, prosím. Tieto informácie sú dôležité pre to, aby ste sa dokázali zžiť s špecifickým regiónom alebo oddelením, v ktorom budete pôsobiť.

Tešíme sa, že vás už onedlho budeme môcť privítať na palube!
Váš Tím Henkel Slovensko.