Sprievodca funkciou Moja zbierka

Find out how to use the My Collection feature on the Henkel website!

Zistite, ako používať funkciu Moja zbierka na Henkel webstránke! Preklikajte sa našou galériou, aby ste vedeli aký obsah si môžete pridať, vybrať medzi obľúbené a aké všetky možnosti máte na vašej stránke Moja zbierka. Potom si vytvorte svoju vlastnú zbierku na henkel.com - pre seba a na zdieľanie s inými!

Aký typ obsahu môžete do svojej zbierky pridávať a ako to funguje?Kliknutím na ikonku "Pridať do zbierky" si označíte novinky, tlačové správy a informácie o kapitálovom trhu, ako aj informácie o značke Henkel alebo kariére, ktoré sa tak stanú súčasťou vašej zbierky.

Kliknutím na ikonku "Pridať do zbierky" si označíte novinky, tlačové správy a informácie o kapitálovom trhu, ako aj informácie o značke Henkel alebo kariére, ktoré sa tak stanú súčasťou vašej zbierky.Kliknutím na "Pridať do zbierky" si do svojej zbierky vložíte jednotlivé stiahnuté súbory, obrázky, videá a kontakty.

Kliknutím na "Pridať do zbierky" si do svojej zbierky vložíte jednotlivé stiahnuté súbory, obrázky, videá a kontakty.Po pridaní stránok a jednotlivých položiek obdržíte notifikáciu o úspešnom pridaní do vašej zbierky.

Po pridaní stránok a jednotlivých položiek obdržíte notifikáciu o úspešnom pridaní do vašej zbierky.

Čo môžete robiť na stránke Moja zbierka?Kliknutím na tlačidlo "Možnosti" môžete roztriediť, stiahnuť alebo odstrániť vybrané položky.

Kliknutím na tlačidlo "Možnosti" môžete roztriediť, stiahnuť alebo odstrániť vybrané položky.Kliknutím na tlačidlo "Presunúť" zoradíte položky toho istého typu podľa obľúbenosti.

Kliknutím na tlačidlo "Presunúť" zoradíte položky toho istého typu podľa obľúbenosti.Kliknutím na tlačidlo "Stiahnuť všetko" môžete stiahnuť všetky položky toho istého typu jednoducho len jedným kliknutím.

Kliknutím na tlačidlo "Stiahnuť všetko" môžete stiahnuť všetky položky toho istého typu jednoducho len jedným kliknutím.Pre odstránenie vybraných položiek, stlačte "Odstrániť".

Pre odstránenie vybraných položiek, stlačte "Odstrániť".Chceli by ste zdieľať svoju zbierku so svojimi obchodnými partnermi, kolegami alebo priateľmi? Kliknite na "Vytvoriť link", a môžete im preposlať svoju stránku cez email.

Chceli by ste zdieľať svoju zbierku so svojimi obchodnými partnermi, kolegami alebo priateľmi? Kliknite na "Vytvoriť link", a môžete im preposlať svoju stránku cez email.