14. 6. 2019  Bratislava

Novinka: SYOSS PURE

SYOSS PURE: Nová vlasová starostlivosť pre vlasy ako zo salónu s čistiacou receptúrou pre jemné čistenie

­

ČISTÉ, ČISTÉ, ČISTÉ! Pre každého, kto chce z vlasov odstrániť silikóny, minerálne oleje a umelé farbivá, je tu novinka PURE pre starostlivosť o vlasy od značky SYOSS, ktorá zachráni váš deň. SYOSS PURE šampóny v kombinácii so SYOSS PURE kondicionérmi sú ideálnym denným režimom starostlivosti o vlasy. SYOSS PURE FRESH jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, poskytuje svieži a čistý pocit, pričom vyživuje každý prameň po celej jeho dĺžke. SYOSS PURE VOLUME pozdvihne a dodá objem vlasom. SYOSS PURE SMOOTH vyživuje vlasy a zabraňuje ich krepateniu.

Novinka SYOSS PURE je už  dostupná v obchodoch.

Čistá receptúra na jemné čistenie! S novinkou PURE, SYOSS poukazuje na prírodnú krásu. PURE FRESH, PURE VOLUME a PURE SMOOTH ponúkajú zákazníkom značky SYOSS možnosť uspokojiť svoje špecifické potreby a dosiahnuť prirodzene nádherné vlasy ako zo salónu priamo doma. Tieto novinky boli testované, získali certifikát ECARF a ekologické zložky týchto troch produktov boli ocenené certifikátom EcoLabel od EÚ, čo ich robí špeciálnymi. Okrem toho 25 % plastov použitých vo fľašiach pochádza z recyklovaných materiálov.

Zložky produktov SYOSS PURE, ktoré neobsahujú parabény, silikóny, minerálne oleje a umelé farbivá, dodávajú každému umývaniu profesionálnu a výživnú starostlivosť o vlasy. SYOSS PURE FRESH šampón jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku, odstraňuje mastnotu, zvyšky z výrobkov, ktoré sta starajú o styling vlasov a zanecháva vlasom pocit sviežosti, akoby ste vyšli priamo zo salónu. Šampón SYOSS PURE VOLUME ponúka krásne, “poskakujúce” vlasy, ktoré majú závideniahodný objem. S ďalšou novinkou - SYOSS PURE SMOOTH šampónom je každý deň šanca na hladší štart. Nové zloženie nielenže vyživuje a zjemňuje vlasy, ale tiež znižuje krepatenie. Nezaťažujúce SYOSS PURE kondicionéry dopĺňajú portfólio šampónov a zjemňujú vlasy.

Prehľad produktov SYOSS PURE:

SYOSS PURE FRESH micelárny šampón, 4,99 EUR/500 ml
Vhodný na denné používanie. Poskytuje svieži a čistý pocit jemným očistením pokožky hlavy, vlasov a odstraňovaním mastnoty a zvyškov produktov, ktoré sa starajú o váš styling.

SYOSS PURE FRESH LIGHTWEIGHT kondicionér, 4,99 EUR/500 ml
Vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažoval – pre pocit sviežich vlasov, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

SYOSS PURE VOLUME micelárny šampón, 4,99 EUR/500 ml
Dodáva vlasom objem, odstraňuje mastnotu a zvyšky z výrobkov, ktoré sú určené na styling vlasov.               

SYOSS PURE VOLUME LIGHTWEIGHT kondicionér, 4,99 EUR/500 ml
Vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažil - pre objemné, “poskakujúce” vlasy, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

SYOSS PURE SMOOTH micelárny šampón, 4,99 EUR/500 ml
Vhodný na denné používanie. Zjemňuje vlasy, upokojuje pokožku, odstraňuje mastnotu a zvyšky z produktov určených na styling vlasov.

SYOSS PURE SMOOTH LIGHTWEIGHT kondicionér, 4,99 EUR/500 ml
Vyživuje vlasy bez toho, aby ich zaťažoval - pre jemné vlasy bez krepatenia, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

SYOSS PURE SMOOTH LIGHTWEIGHT maska, 4,99 EUR/300 ml
Vyživuje vlasy bez zaťaženia - pre hebké vlasy, bez krepatenia vlasov, ktoré sa ľahko rozčesávajú.

Tlačové správy (76,31 KB)

Ďalšie informácie