13. 2. 2020  Bratislava

Vlasové masky GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREATS: Univerzálne riešenie v každodennej starostlivosti o vlasy

Hľadáte všestranný produkt, ktorý sa postará o vaše vlasy? Objavte nové vlasové masky GLISS 4-v-1 PERFORMANCE TREATS, ktoré majú štyri funkcie v jednom balení. Či už chcete vlasy ošetriť pred  alebo po umytí, rozmaznať ich alebo vyživovať  –  nové masky to zvládnu! Vďaka vysoko účinným vegánskym receptúram obsahujúcim bielkoviny, orechové oleje a maslo, posilňujú štruktúru vlasov a intenzívne vyživujú - pre lesklé, hladké a hodvábne vlasy.

Produkty rady GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREATS budú k dispozícií od 5,99 Eur.

Všetky tri masky GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE Treats sú všestrannými pomocníkmi ponúkajúcimi širokú škálu starostlivosti od miernej až po intenzívnu, čím ulahodia potrebám vašich vlasov. Kombinácia proteínu a babassu orechového oleja, bambuckého alebo kakaového masla dáva vašim zaťažovaným a poškodeným vlasom všestrannú starostlivosť. Tento nový produktový rad využíva výhody proteínu k posilneniu vlasov, čím predchádza ich lámavosti a podporuje zdravý lesk a extra jemnosť. Orechový olej a maslo vyživujú vlasy, a zároveň ich rozmaznávajú svojimi ošetrujúcimi vlastnosťami.

Vyskúšať môžete tri typy vlasových masiek. Prvý, z babassu orechového oleja, je ideálny pre výživu a obnovu farbených vlasov. Druhá maska, obsahujúca bambucké maslo, zase rozmaznáva a posilňuje vlasy a predchádza ich lámavosti. Poslednou novinkou produktového radu je maska s kokosovým maslom, ponúkajúca intenzívnu starostlivosť, ktorá posilňuje, regeneruje a hydratuje.

Ako použiť produkty z radu GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE Treats je úplne
vo vašich rukách. Pri aplikácii pred sprchovaním, poslúži maska ako ľahká starostlivosť pred nanesením šampónu. Nechajte ju pôsobiť na mokrých alebo suchých vlasoch a potom pokračujte vo svojich bežných činnostiach. Masku tiež môžete bez obáv použiť namiesto kondicionéru. V prípade, že potrebujete intenzívnu a hĺbkovú starostlivosť, aplikujte masku dvakrát až trikrát týždenne. Produkty 4-IN-1 môžete použiť aj pre záverečnú ošetrujúcu starostlivosť ako kondicionér bez nutnosti následného opláchnutia. Táto starostlivosť sa odporúča pre obzvlášť suché končeky vlasov.

Prehľad vlasových masiek GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE TREAT

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR. Pre suché a poškodené vlasy.

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR. Pre poškodené a farbené vlasy.

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT (hydratačná starostlivosť), 400 ml, odporúčaná cena: 5,99 EUR. Pre slabé a poškodené vlasy.

Tlačové správy (1,49 MB)

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre suché a poškodené vlasy

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre suché a poškodené vlasy

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre poškodené a farbené vlasy

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre poškodené a farbené vlasy

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre slabé a poškodené vlasy

GLISS 4-IN-1 PERFORMANCE MOISTURE TREAT

Pre slabé a poškodené vlasy