4. 9. 2020  Düsseldorf / Německo

Relaunch vlasovej kozmetiky SYOSS

PROFESIONÁLNE VÝSLEDKY S RELAUNCHOM ZNAČKY SYOSS

Lesklé, úžasne voňavé a pevné vlasy plné objemu: kto by nechcel mať pocit sviežeho účesu od kaderníka každý deň? SYOSS ponúka riešenie a ide ešte o krok ďalej! V septembri 2020 táto uznávaná značka, ktorá je známa svojimi odbornými skúsenosťami v odvetví kaderníckych služieb, predstaví komplexný relaunch svojich produktov vlasovej kozmetiky. Nové a jedinečné vône inšpirované japonskými koreňmi značky, nové receptúry so zmesou aminokyselín Amino Complex a nové recyklovateľné šampónové fľaše čiernej farby podčiarkujú profesionálne zameranie značky SYOSS v každom ohľade.

Nové produkty značky SYOSS pre vlasovú kozmetiku prichádzajú do obchodov v septembri 2020.

Nové, ale vytvorené na základe množstva skúseností. Relaunch známych produktových radov SYOSS pre starostlivosť o vlasy pozostáva z nových textúr a receptúr, japonskej kozmetiky J-beauty, kvalitných ingrediencií, pokročilého zloženia a nadčasového dizajnu. Značka SYOSS vznikla zo spolupráce profesionálnych kaderníkov a odborníkov na styling a farbenie vlasov v japonskej Osake v roku 1977. V septembri 2020 sa SYOSS vracia ku koreňom a kombinuje tradíciu s vedou. Vône inšpirované japonskou krásou a prírodou dodajú spolu s novým zložením zmesi aminokyselín Amino Complex výnimočný pocit starostlivosti o vlasy. Nádoby sú vyrobené z 98 % recyklovaného materiálu* a čierne recyklovateľné fľaše na šampóny pozdvihujú SYOSS na novú úroveň v oblasti obalov.
*bez vrchnákov

RECEPTÚRA

Nová receptúra poskytuje spolu s vybranými aminokyselinami, ktoré sú základným stavebným prvkom keratínu, ešte účinnejšiu starostlivosť o vlasy. Keratín je bielkovina, ktorá slúži ako hlavný stavebný materiál vlasov. Zvnútra dodáva vlasom pevnosť a na povrchu ich chráni a posilňuje.  Zmes Amino Complex je skombinovaná so siedmimi plne prírodnými ázijskými ingredienciami, ktoré sú bez prísad a ďalej zvyšujú kvalitu produktov na úrovni profesionálnej starostlivosti.

BALENIE

Nové obaly prešli dvoma radikálnymi zmenami: čierne recyklovateľné fľaše na šampóny a fľaše vyrobené z 98 % recyklovaného materiálu*. Vo fľašiach na šampóny sa používa inovatívna bezuhlíková farba, vďaka ktorej je obal nielen ľahko odlíšiteľný v regáloch predajní, ale ho možno aj jednoducho triediť a v plnej miere recyklovať. V záujme dosiahnutia pocitu sviežeho účesu v domácich podmienkach SYOSS prechádza aj na nový formát obalov: pôvodný objem 500 ml sa zmenšil na praktickejší formát 440 ml. Z celkového hľadiska je dizajn nadčasový a minimalistický.
*bez vrchnákov

VÔNE

SYOSS kombinuje špecifické ingrediencie s jedinečnými vôňami, ktoré obohacujú špecializované produkty vlasovej kozmetiky. Pôvod značky zdôrazňujú aj starostlivo zvolené vône z Japonska, ktoré sa získavajú z rias wakame, kvetov kamélie „tsubaki“, fialovej ryže, modrého lotosu, prebiotík, lekna a ženšenu.

STAROSTLIVOSŤ

Tri hlavné produktové rady – REPAIR, VOLUME a COLOR – sa zameriavajú na hlavné potreby zákazníkov. K súčasnému portfóliu značky SYOSS sa teraz pridávajú produktové rady KERATIN, BALANCING, RENEW 7 a FULL HAIR. Uvedené druhy vlasovej kozmetiky ponúkajú profesionálne výsledky a zabezpečujú špecializovanú starostlivosť o vlasy každého typu.

NAJNOVŠIE INFORMÁCIE

Nový produkt AIRY FOAM VOLUME 2-IN-1 dodáva vlasom ľahký objem a možno ho použiť ako prípravu pred použitím šampónu, vlasovú kúru na zväčšenie objemu alebo penové opláchnutie. COLOR SHINE SPRAY spevňuje farebné pigmenty a spolu so SYOSS COLOR SHAMPOO zabraňuje blednutiu farby až 12 týždňov.

Tlačové správy (146,21 KB)
Zuzana Kaňuchová Henkel Slovensko
Henkel ČR
Henkel Magyarország 
Riaditeľka Korportánej komunikácie CEE zuzana.kanuchova@henkel.com Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky

Ďalšie informácie