25. 9. 2020  Bratislava

Novinka na trhu Pur Secret of the Mineral Pearls

Prichádzajú perly, ktoré ozdobia kuchyňu i riad

Doprajte svojej domácnosti voňavý a čistý riad bez veľkej námahy. Spoločnosť Henkel predstavuje novinku v portfóliu prostriedkov na ručné umývanie riadu – Pur Secret of the Mineral Pearls. Nielenže sa dokonalo postará o čistotu hrncov či tanierov, ale bude skutočnou ozdobou každej kuchyne. A to vďaka minerálnym perlám prírodného pôvodu, ktoré sa ukrývajú v každom balení a dodávajú mu exkluzívny vzhľad.

Spríjemnite a uľahčite si umývanie riadu v maximálnej možnej miere. Kľúčom k úspechu je voľba kvalitného čistiaceho prostriedku, ktorý si poradí s náročnými pripáleninami či zaschnutými zvyškami jedla. Odteraz to však nemusí byť len skvelý a silný pomocník, ale tiež šperk vašej kuchyne.

Pur Secret of the Mineral Pearls upúta už na prvý pohľad svojím netradičným a prémiovým vzhľadom. Výnimočnosť tejto novinky sa ukrýva v  minerálnych perličkách, ktoré z nej robia dokonalú dekoráciu v kráľovstve každej gazdinky. Jedinečný čistiaci prostriedok sa bude vynímať na kuchynskom pulte a poteší oči členov rodiny pri každom umývaní riadu.

Okrem elegantného vzhľadu je benefitom príjemná vôňa. Vybrať si môžete z dvoch variantov: granátové jablko a kvet z pomarančovníka alebo svieža vôňa lotosového kvetu. V kombinácii so silným čistiacim výkonom prinavráti každej špinavej šálke príboru a hrncu pôvodnú čistotu, lesk a zanechá príjemnú vôňu.

Umývanie riadu bude mať odteraz úplne nový rozmer. A tak ako všetky produkty Pur, aj najnovší prírastok v jeho portfóliu berie ohľad na trvalú udržateľnosť a ochranu životného prostredia. Fľaša Pur Secret of the Mineral Pearls je vyrobená zo 100% recyklovaného materiálu.

Novinka je dostupná za maloobchodnú odporúčanú cenu 2,09€ za balenie 450 ml.

Ďalšie informácie

Prostriedok na umývanie riadu- Pur