Bref

Pre čistotu a sviežosť vo vašej toalete a kúpeľni!

Vďaka širokému sortimentu výrobkov od WC blokov (Power Aktiv, Color Aktiv + alebo DeLuxe) cez WC čističe a čističe kúpeľní je Bref lídrom na trhu a expertom na sviežosť toaliet.

Bref ponúka produkty, ktoré udržiavajú vašu toaletu hygienicky čistú a sviežu jednoduchým spôsobom. Bref portfólio pozostáva zo širokej škály noviniek ako:

  • Bref Power Aktiv: WC blok so zložením so 4 funkciami a s efektom osviežovača vzduchu zabezpečuje sviežu vôňu v toalete až do posledného spláchnutia.
  • Bref Color Aktiv+: pohodlný a jednoduchý spôsob, ako udržať vašu toaletu čistú a lesklú s viditeľným čistiacim účinkom vďaka farebnej vode.
  • Bref DeLuxe: Prvý WC blok, ktorý ponúka elegantné prémiové vône inšpirované jemnými parfémami. Luxusné parfémy pre vašu toaletu.
  • Bref WC Čističe: Výkonné čističe pre jednoduché čistenie toaliet, odstránenie vodného kameňa, nečistôt a škvŕn a zanechanie toalety dokonale čistej, lesklej a so sviežou vôňou.

Pro Nature – Čistý domov, čistá planéta 

Uistite sa, že sa pozriete aj na udržateľnú radu produktov pod značkou  ProNature ktorá je dostupná skrz kategórie. Fľaše tejto rady sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu, niektoré dokonca obsahuju 50%  Social Plastic® Balenie WC blokov je vyrobené zo 100% recyklovaných materiálov.

Informácie a služby