Clin

Clin - expert na dokonale žiarivé okná bez šmúh a žiarivé sklené povrchy v domácnosti – bez vyčerpávajúceho leštenia.

Clin je expert na dokonale čisté okná bez šmúh. Výnimočná receptúra s alkoholom poskytuje oknám žiarivý lesk bez šmúh aj bez vyčerpávajúceho leštenia. Unikátna hlavica podporuje nielen funkciu spreja, ale aj funkciu peny, vďaka čomu odstraňuje aj zažranú špinu. Clin pokrýva hneď niekoľko potrieb zákazníkov v oblasti vône (citrón, grapefruit, mäta a eucalyptus, kvety), typov a veľkosti balenia (spreje, náhradné balenia, plastová fľaša, obrúsky), ako aj špecializácie produktov (okná, univerzálny, proti zahmlievaniu, rámy či variant na viaceré povrchy. Clin je lídrom na trhu čistiacich prostriedkov na okná v strednej a východnej Európe.

Nový Clin s jeho Liquid Glass technológiou ponúka perfektný čistiaci výkon a lesk bez šmúh na oknách a iných sklenených povrchoch s osviežujúcou citrónovou vôňou. Okrem perfektného lesku jeho 3v1 technológia poskytuje aj odolnú ochranu proti vode a nečistotám a taktiež opravuje mikroškrabance, ktoré sa objavujú na povrchu skla.* Fľaša s praktickou pištoľou má funkciu rozprašovača a peny pre rôzne miery znečistenia. Stačí nastriekať, nechať pôsobiť, zotrieť – a je hotovo! Vaše okná budú žiariť ako nové! 

Clin odporúča 9/10 spotrebiteľov! **
*Dočasný opravný efekt na mikroškrabance na skle (na základe záťažového laboratórneho testu).
**Zdroj: Ask Team Clean (CZ, HU, RO), 2021

Pro Nature – Čistý domov, čistá planéta 

Uistite sa, že sa pozriete aj na udržateľnú radu produktov pod značkou ProNature ktorá je dostupná skrz kategórie. Fľaše tejto rady sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu a Clin dokonca obsahuje 50%  Social Plastic®.

Informácie a služby

Spojte sa s nami Zákaznícky servis Laundry & Home Care  +421 2 3331 0002 Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky

Alebo telefonicky v pracovných dňoch medzi 8.00 – 17.00 hod.Telefón: +421 2 3331 0002