Loctite

Vždy, keď je potrebné perfektné lepenie, Loctite Vám zaručí rýchle, silné a dlhotrvajúce riešenia pre priemysel aj bežných spotrebiteľov.

Loctite je svetovým lídrom v lepiacom priemysle a to je zárukou tých najinovatívnejších riešení pre každodenné potreby pri opravách a lepení v domácnosti. Neustále inovácie zabezpečujú neprestávajúci rozvoj receptúry a ponúkajú množstvo riešení.

Profesionáli

Značka Loctite od spoločnosti Henkel je vyhľadávanou voľbou v oblasti vysoko účinných konštrukčných lepidiel, tesniacich prostriedkov a produktov na povrchovú úpravu. Neustále sa rozrastajúce portfólio produktov Loctite navrhnutých tak, aby umožnili zákaznícku inováciu, pomáhali zvyšovať spoľahlivosť a zlepšovať výrobné procesy, ponúka riešenie aj pre tie najnáročnejšie priemyselné aplikácie.

Spotrebitelia

Loctite Super Attak je svetovou vlajkovou loďou v mori značiek sekundových lepidiel.

Loctite ponúka kompletný rad univerzálnych sekundových lepidiel ponúkajúcich okamžité riešenia pri lepení a opravách širokej škály materiálov ako sú plasty, sklo a podobne. Sekundové lepidlá Loctite sa jednoducho používajú, sú bezpečné a rýchle.

Loctite vás nikdy nesklame.