Loctite

Vždy, keď je potrebné perfektné lepenie, Loctite Vám zaručí rýchle, silné a dlhotrvajúce riešenia pre priemysel aj bežných spotrebiteľov.

Loctite je svetovým lídrom v lepiacom priemysle a to je zárukou tých najinovatívnejších riešení pre každodenné potreby pri opravách a lepení v domácnosti. Neustále inovácie zabezpečujú neprestávajúci rozvoj receptúry a ponúkajú množstvo riešení.

Viac o tom na stránke henkel-adhesives.com (text v angličtine).

Top značka
www.loctite.com

Priemyselný

Nezastaviteľná sila človeka a stroja.

Značka Loctite je celosvetovým lídrom v oblasti lepidiel, tesnení a povrchových úprav. Vďaka prelomovým technológiám poskytujeme riešenia, ktoré spĺňajú naše ciele v oblasti poskytovania účinnejších lepidiel, ktoré sú odolné, pevné a trvácne, vďaka čomu môžeme získať prístup k neobmedzenému potenciálu človeka a stroja. Získajte viac informácií o našom širokom portfóliu produktov určených pre tie najnáročnejšie priemyselné aplikácie.

Spotrebitelia

Loctite Super Attak je svetovou vlajkovou loďou v mori značiek sekundových lepidiel.

Loctite ponúka kompletný rad univerzálnych sekundových lepidiel ponúkajúcich okamžité riešenia pri lepení a opravách širokej škály materiálov ako sú plasty, sklo a podobne. Sekundové lepidlá Loctite sa jednoducho používajú, sú bezpečné a rýchle.

Loctite vás nikdy nesklame.