Persil

Objavte ten najlepší prací prostriedok. Persil ColdZyme s nemeckou technológiou poskytuje dokonalú čistotu, ktorú môžete vidieť, cítiť a zažiť.

Persil bol vyvinutý v roku 1907 ako prvý samostatne aktívny prací prostriedok, vďaka čomu sa namáhavé čistenie bielizne stalo minulosťou. Od tej doby sa Persil prostredníctvom inovácií vždy prispôsoboval meniacim sa potrebám spoločnosti a prinášal inovácie ci už vo forme prvého pracieho prostriedku na farebné oblečenie alebo pracieho gélu. Zároveň Persil ako prvý uviedol v roku 1986 prací prostriedok bez fosfátov, čím ukázal, že ochrana životného prostredia je dôležitou súčasťou značky.

V súčasnosti obsahuje Persil technológiu ColdZyme vďaka ktorej je účinný už od 20°C. Ľahko preniká do hĺbky vlákien a účinne odstraňuje aj tie najodolnejšie škvrny.

V roku 2012 Persil priniesol unikátnu novinku – prvé dvojkomorové pracie kapsuly Persil Duo-Caps. Preddávkované dvojkomorové kapsuly Persil ponúkajú dokonalé riešenie pre vaše pranie s účinnou kombináciou tekutého odstraňovača škvŕn a +Pre žiarivo bielu, ktorá oblečenie dokonale vyčistí a rozžiari.

Poslednou inováciou značky Persil je rada Power-Mix Caps. Tajomstvom perfektnej účinnosti Persil Power-Mix Caps sa ukrýva v dvojkomorovej kapsule, ktorá obsahuje ideálnu kombináciu pracieho gélu a prášku. Vďaka tomu už nemusíte premýšľať, aký prací variant zvolíte. Kapsuly Persil si dokonale poradia so škvrnami toho najrozličnejšieho druhu.

Top značka
www.persil.sk