Silan

Vďaka Silanu bude vaša bielizeň nielen nádherne jemná, ale zachová si aj dlhotrvajúcu príjemnú vôňu.

História Silanu siaha späť do roku 1969, kedy sa Silan prvýkrát objavil so sloganom “Boj s nepoddajnosťou”. Henkel sľúbil svojim zákazníkom jemnú bielizeň namiesto tvrdej a nepoddajnej. V polovici 70-tych rokov si ľudia uvedomili, že Silan neslúži len na zmäkčovanie oblečenia, ale ponecháva ho tiež krásne voňavé.

V roku 2004 Silan prispôsobil svoju ponuku stále sa zvyšujúcemu výskytu alergií a predstavil rad Skin Sensitive. Silan Sensitive sa vyznačuje veľmi jemným, dermatologicky testovaným zložením a je jedinou avivážou s odporúčaním Európskeho centra pre výskum alergií. Vďaka dobrej znášanlivosti je vhodný pre alergikov a pre jemnú detskú pokožku.

O rok neskôr, v 2005, Silan predstavil rad Aroma Therapy, ktorý vás podmaní svojimi esenciálnymi olejmi a prináša tak jedinečný zážitok pre vaše zmysly. Okrem mäkkosti, ktorá ide ruka v ruke so Silanom, sú produkty radu Aroma Therapy určené na to, aby oblečenie počas nosenia vplývalo pozitívne na telo aj myseľ.

Silan Naturals

Objavte nový Silan Naturals. Vegánska aviváž, ktorá obsahuje 99% zložiek prírodného pôvodu. Zloženie neobsahuje silikóny, farbivá a mikro plasty. Parfém je biologicky rozložiteľný a dodáva aviváži jedinečnú vôňu. Silan 0,8 L a 1,45L sú šetrné k životnému prostrediu, pretože sú vyrobené zo 100% recyklovaného plastu. Silan Naturals stará o vaše bielizeň a prináša neodolateľnú hebkosť a intenzívnu sviežu vôňu.

Silan Naturals varianty

  • Ylang Ylang & Vetiver Scent
  • Coconut Water Scent & Minerals
  • Peony & White Tea  Scent

Top značka

Informácie a služby

Spojte sa s nami Zákaznícky servis Laundry & Home Care  +421 2 3331 0002 Kontaktujte nás na e-mailovej adrese: Stiahnuť vizitku Pridať do mojej zbierky

Alebo telefonicky v pracovných dňoch medzi 8.00 – 17.00 hod.Telefón: +421 2 3331 0002