Vademecum

Vyvinuté spolu s odborníkmi na zubnú starostlivosť, laboratóriá Vademecum poskytujú kompletnú zubnú ochranu kombinujúcu výskum a silu prírody. Predávaná najmä vo Francúzsku a v centrálnej Európe, Vademecum je jediná značka zubných pást od spoločnosti Henkel, ktorá je špeciálne vyvinutá s cieľom zvýšiť účinok prírodných zložiek - pre zdravé zuby a ďasná s účinnou ochranou.

Zubná pasta Vademecum bola na trh prvýkrát uvedená vo Švédsku v roku 1897 a predstavuje tak najstaršiu značku od spoločnosti Henkel v oblasti zubnej starostlivosti. Od roku 1950 je dostupná spotrebiteľom v západnej Európe. Vďaka veľkému úspechu bola v roku 1994 uvedená aj na trhoch centrálnej a východnej Európy.

Značka Vademecum bola vyvinutá s cieľom ponúknuť jemnú starostlivosť o ústnu dutinu. Odborníci značky Vademecum kombinujú najnovší vedecký výskum s tým najlepším, čo príroda ponúka, za účelom vytvorenia optimálneho systému zubnej starostlivosti. Známe prírodné látky ako tymian, šalvia, mäta, či harmanček v kombinácii s dôležitými minerálmi ako kalcium, magnézium a fluorid, tvoria základ našich zubných pást.

Produktový rad značky Vademecum ponúka ochranu a starostlivosť vo všetkých oblastiach ako svieži dych, účinná starostlivosť o citlivé zuby, či jemné bielenie zubov.

Informácie a služby

Kontaktujte nás Adresa:
Henkel Slovensko, spol. s r.o.
P.O.Box 66 820 09 Bratislava schwarzkopf.sk@sk.henkel.com Pridať do mojej zbierky Kontakt