11. 9. 2020  Bratislava

Novinka Perwoll Renew & Blossom 3v1

Elegantná vôňa a precízna starostlivosť pre váš šatník

Doprajte svojmu šatníku len to najlepšie. Očarujúca vôňa, každodenná sviežosť či prvotriedna starostlivosť – benefity, ktoré si môžete užívať skutočne každý deň. Novinka od spoločnosti Henkel, Perwoll Renew & Blossom s funkciou 3v1, rozvonia celý šatník, postará sa o čistotu oblečenia a pomôže uchovať jeho pôvodné tvary i farby. Oblečenie tak bude stále ako nové a obľúbené kúsky si môžete užívať po dlhú dobu.

Dámsky šatník ponúka nekonečne veľa možností ukázať svoju osobnosť, cit pre módu a okúzľujúce outfity. Zároveň sa každá z nás chce cítiť vo svojom outfite čo najlepšie a to aj vtedy, keď sme v kolotoči pracovných povinností, ktoré nás oberajú o pocit komfortu.
Udržujte svoje obľúbené módne kúsky stále ako nové a vyšperkujte svoj outfit očarujúcou vôňou. Nový prací gél Perwoll Renew & Blossom ukrýva tri funkcie pre dokonalý šatník. Najprv zaujme svojou kvetinovou vôňou s ovocno-orientálnym nádychom, ktorá sa uvoľňuje z extra koncentrovanej formule. Práve vôňa je najdôležitejším faktorom pri výbere pracieho prostriedku.

Následne sa vďaka silnej čistiacej zložke pre všetky druhy látok postará o odstránenie nečistôt a škvŕn. Obľúbené oblečenie tak bude opäť ako nové.

Tretí benefit sa ukrýva v účinnom polyméri, ktorý vyhladzuje už rozštiepené vlákna, podporuje ich pružnosť a predchádza ich oslabeniu. Zároveň chráni a obnovuje žiarivé farby. Značka Perwoll tak nadväzuje na iniciatívu #RethinkFashion a podporuje myšlienku udržateľnosti a „slow fashion“. Nakupujte menej oblečenia, vyberajte si kvalitné kúsky a spolu s Perwoll-om ho udržujte, stále ako nové.

Maloobchodná odporúčaná cena pre Perwoll Renew & Blossom s 15 pracími dávkami je 3,99 Eur. Na pultoch obchodov je k dispozícii v elegantnom ružovom balení, ktoré je z 50% vyrobené z recyklovaného plastu a je 100% recyklovateľné.  
Čo znamená „slow fashion“?

„Slow fashion“ predstavuje nové vnímanie módy, ktorého cieľom je stavať kvalitu nad kvantitu. Zároveň dbá na ohľaduplnosť voči životnému prostrediu. „Slow fashion“ prezentuje nadčasovú módu, ktorá nie je viazaná len na jednu sezónu, ale má dlhodobé využitie.


Ďalšie informácie