5. 5. 2022  Bratislava

Vylepšené WC bloky značky Bref

Bref prináša ešte lepšiu starostlivosť o toaletu

WC bloky značky Bref sú zárukou prvotriednej a kvalitnej starostlivosti o vašu toaletu. Svojou účinnou silou zabraňujú usádzaniu nečistôt, vytváraniu vodného kameňa a zároveň zachovávajú sviežosť toalety. Aby bol výsledok ešte kvalitnejší, spoločnosť Henkel opäť prichádza s  vylepšenou ponukou Bref WC blokov. S ich novými ešte účinnejšími vlastnosťami zvládnete starostlivosť o toaletu hravo. Navyše zaujmú aj novým dizajnom.

V toalete sa hromadí množstvo nečistôt, a preto si vyžaduje veľa pozornosti a pravidelnú starostlivosť. Toaleta je totiž náchylná na usádzanie baktérií, vodného kameňa a nepríjemného zápachu. WC bloky Bref sú preto skvelým pomocníkom, ako zabezpečiť neustálu čistotu a sviežosť toalety. Vďaka účinnej pene WC blok čistí toaletu pri každom spláchnutí a poskytuje jej sviežosť a lesk. Aby výsledok zodpovedal vašim očakávaniam, značka Bref prichádza neustále s inováciami a tentoraz predstavuje vylepšené zloženie a dizajn produktov Bref Power Aktiv, Bref Color Activ, Bref DeLuxe a Bref Pro Nature. Doprajte svojej toalete prvotriednu starostlivosť bez námahy.

Nový dizajn aj vylepšená technológia

WC bloky Bref prešli viacerými zmenami. Okrem nového dizajnu sa vylepšenia dotkli aj ich zloženia a účinnosti technológií: 

Bref Color Aktiv

Najvýraznejšou zmenou prechádza kategória WC blokov Bref Color Aktiv, ktorá prichádza na pulty obchodov s inovatívnou technológiou Odor Stop, vďaka ktorej sa na povrchu vody v toalete vytvára ochranná bariéra proti nepríjemným zápachom. Pri každom spláchnutí sa tak v toalete udržuje dokonalá sviežosť a čistiaca pena zároveň zabraňuje zachytávaniu nečistôt a vzniku vodného kameňa. Čo sa však nemení, je obľúbené sfarbenie vody.

Bref Power Aktiv

Rovnakú dávku sviežosti a čistoty poskytujú aj nové WC bloky Bref Power Aktiv s ešte vylepšenou receptúrou a o 50 % väčším účinkom proti vodnému kameňu*. Vďaka zloženiu so štyrmi funkciami – čistiaca pena, sila proti vodnému kameňu, ochrana proti nečistotám a extra sviežosť – je toaleta dokonale chránená pred tvorbou a usádzaním všetkých nečistôt a zároveň nestráca na svojom lesku.

Bref DeLuxe

Pre ešte väčšiu sviežosť a dlhotrvajúcejšiu vôňu s každým spláchnutím siahnite po WC blokoch Bref DeLuxe s rozpustnými parfumovanými perličkami. Unikátna technológia parfumovaných perličiek zabezpečuje ešte intenzívnejšiu a dlhotrvajúcejšiu vôňu aktivovanú každým spláchnutím. Funkcia aktívnej čistiacej peny navyše poskytuje ochranu proti nečistotám a vodnému kameňu. Perličky neobsahujú žiadne mikroplasty a sú ekologicky rozložiteľné. Zmenou prešiel aj dizajn guličiek Bref DeLuxe, ktoré sú dostupné v elegantnom kvetinovom obale.   

Bref Pro Nature

Variant WC blokov Bref Pro Nature vo svojej vylepšenej verzii obsahuje až 95 % prírodne odbúrateľných parfumov a zároveň má 100 % recyklovateľný obal. Bref Pro Nature udržuje hygienickú čistotu a sviežosť toalety – odstráni nečistoty, vodný kameň a zanechá žiarivo čistú toaletu.   

Pre ešte čistejší a sviežejší pocit siahnite po Bref Pro Nature WC čističi. S ním dôkladne vyčistíte usadený vodný kameň a nečistoty nielen vo vnútri misy, ale aj na toaletnej doske. Je dostupný s vôňou grapefruitu a eukalyptu a jeho ekologické zloženie potvrdené certifikátom EU Ecolabel obsahuje až 99 % prírodných ingrediencií. Dosiahnite silný čistiaci výkon so zníženým dopadom na životné prostredie – Bref Pro Nature WC čistič je v novom 100 % recyklovanom obale.

Vyberte si z ponuky Bref to najlepšie pre vašu toaletu. Bref je zárukou prvotriednej kvality a účinnej starostlivosti.


*Po niekoľkých spláchnutiach v porovnaní s neošetreným povrchom toalety

Tlačové správy (118,17 KB)

Ďalšie informácie