Barnängen

Barnängen Švédska značka kozmetiky, ktorej ľudia dôverujú.

Po desaťročia dobre známa značka švédskej telovej kozmetiky ponúka účinnú a vyváženú starostlivosť pre pokožku, rovnako ako zážitok zo životného štýlu. 

Značka bola založená v Štokholme v roku 1868 švédskym veľkoobchodníkom Johanom Wilhelmom Holmströmom, ktorý v roku 1873 predstavil svoj slávny a ikonický výrobok, mydlo. 

Ľudia z celej krajiny oceňovali na mydle jeho príjemné a účinné pôsobenie. Nakoniec sa stala značka Barnängen v roku 1876 oficiálnym dodávateľom na kráľovský dvor. 

Od tej doby je značka Barnängen charakterizovaná rýdzimi a jemnými produktami s prírodným a čistým pocitom. Výrobky používali a milovali celé generácie Švédov a zo značky Barnängen vytvorili jednu z ikonických švédskych značiek.

Veríme v rovnováhu. Vo svete s toľkými limitmi sa predovšetkým odmietame obmedzovať. Pochádzame zo Štokholmu, z miesta, kde sa stretávajú príroda a tradície, mestský život a pokrok. 

Veríme, že krása prichádza vtedy, keď sa cítite “tak akurát”—sebaistá, naozajstná a v rovnováhe. Naším cieľom je poskytovať vyváženú starostlivosť pre krásne vyrovnanú pokožku.

Informácie a služby

Kontaktujte nás Adresa:
Henkel Slovensko, spol. s r.o.
P.O.Box 66 820 09 Bratislava schwarzkopf.sk@sk.henkel.com Pridať do mojej zbierky Kontakt