Teroson

Teroson je hlavná značka spoločnosti Henkel pre riešenia v oblasti spájacích,  tesniacich, náterových, akustických, spevňovacích a vystužovacích materiálov používaných vo výrobe originálnych dopravných systémov, pri oprave a údržbe vozidiel, priemyselnej výrobe a v stavebníctve. 

Značka Teroson má za sebou viac ako 120-ročnú históriu, pričom v roku 2018 dosiahla celosvetové výnosy vo výške takmer jedej miliardy eur. Teroson predstavuje globálnu a škálovateľnú technológiu, ktorá ponúka široké trhové a aplikačné uplatnenie pre inovatívne, spoľahlivé a ucelené systémové riešenia na mieru prispôsobené potrebám zákazníka, a to s využitím širokej ponuky technológií, ako sú akryláty, bitúmen, epoxidy, etylévinylacetát (EVA), modifikovaný silánový polymér, polyamidy, polyuretán, polyvinylchlorid (PVC), kaučuk (butyly), obnoviteľné termosety, silikóny, nenasýtené polyestery a vosky, vo forme pien, fólií, pások, náplastí, výtlačkov, usmerňovačov, membrán a nanášateľných/striekaných gélov a kvapalín. 

Priemysel

Značka Teroson od spoločnosti Henkel je poprednou značkou pre lepenie, utesňovanie, povrchovú úpravu a vystužovanie automobilových karosérií a priemyselných zostáv pri ich oprave, údržbe a servise (VRM). Riešenia Teroson umožňujú našim priemyselným zákazníkom vylepšiť ich výrobné a aplikačné procesy a zvýšiť kvalitu produktov, a tým im dopomáhajú k vyššej ziskovosti. Systémové riešenia TEROSON a ich kvalita spĺňajú v maximálnej miere očakávania našich zákazníkov i celosvetové štandardy.

Zistite, pre ktoré odvetvia ponúkame riešenia Teroson.

Profesionáli

Značka Teroson ponúka širokú škálu tesniacich fólií, lepidiel, tesnení a zvukovo izolačných materiálov, vhodných na profesionálne použitie v stavebníctve i konštruktérstve.

Teroson je blízko k potrebám svojich užívateľov, od stavbárov, cez pokrývačov až po konštruktérov, a všetkým ponúka systémové riešenia lepenia, tesnenia a izolácie. Náš úspech je založený na neustálej inovácii a konzistentnej kontrole kvality.

Viac o tom na stránke henkel-adhesives.com (text v angličtine).