Teroson

Značka Teroson od spoločnosti Henkel je poprednou značkou pre lepenie, tesnenie, povrchovú úpravu a vystužovanie automobilových karosérií. Ponúka produkty na opravu, údržbu a servis automobilov (VRM) a priemyselných zostáv, a tiež produkty na použitie v stavebníctve a konštruktérstve.

Riešenia Teroson umožňujú našim priemyselným zákazníkom vylepšiť ich výrobné a aplikačné procesy a zvýšiť kvalitu produktov, a tým im dopomáhajú k vyššej ziskovosti.. Pre profesionálov Teroson ponúka portfólio tesniacich fólií, lepidiel, tesnení a zvukovo izolačných materiálov, vhodných na použitie v stavebníctve aj konštruktérstve.

Systémové riešenia Teroson a ich kvalita spĺňajú v maximálnej miere očakávania našich zákazníkov i celosvetové štandardy.

Priemysel

Značka Teroson od spoločnosti Henkel je poprednou značkou pre lepenie, utesňovanie, povrchovú úpravu a vystužovanie automobilových karosérií a priemyselných zostáv pri ich oprave, údržbe a servise (VRM). Riešenia Teroson umožňujú našim priemyselným zákazníkom vylepšiť ich výrobné a aplikačné procesy a zvýšiť kvalitu produktov, a tým im dopomáhajú k vyššej ziskovosti. Systémové riešenia TEROSON a ich kvalita spĺňajú v maximálnej miere očakávania našich zákazníkov i celosvetové štandardy.

Zistite, pre ktoré odvetvia ponúkame riešenia Teroson.

Profesionáli

Značka Teroson ponúka širokú škálu tesniacich fólií, lepidiel, tesnení a zvukovo izolačných materiálov, vhodných na profesionálne použitie v stavebníctve i konštruktérstve.

Teroson je blízko k potrebám svojich užívateľov, od stavbárov, cez pokrývačov až po konštruktérov, a všetkým ponúka systémové riešenia lepenia, tesnenia a izolácie. Náš úspech je založený na neustálej inovácii a konzistentnej kontrole kvality.

Viac o tom na stránke henkel-adhesives.com (text v angličtine).