CONSUMER BRANDS

Žena, ktorá stojí pri stolíku, na ktorom je položený košík s výrobkami spoločnosti Henkel, ako sú Persil, Gliss, Bref, Somat, taft a iné.

Obchodná divízia Consumer Brands predstavuje multiproduktovú platformu, ktorá prináša širokú ponuku spotrebiteľských produktov a osvedčených značiek. Naše portfólio zahŕňa množstvo značiek a kategórií spotrebných produktov s hlavným dôrazom na dve kľúčové kategórie: pracie a čistiace prostriedky a vlasovú kozmetiku.

PLNÍME POTREBY SPOTREBITEĽOV PODPOROU INOVÁCIÍ PROSTREDNÍCTVOM IKONICKÝCH ZNAČIEK A TECHNOLÓGIÍ

Naše značky

Filter
Filter
Región
Región Filter
Reset
No results found, please check the spelling or try another term.
Zákaznícke segmenty
Zákaznícke segmenty Filter
Reset
Produktová kategória
Produktová kategória Filter
Reset

Naše kľúčové kategórie

Abstraktný obrázok v odtieňoch modrej, ktorý symbolizuje pranie

Pracie a čistiace prostriedky

Spotrebitelia sa stretávajú s našimi značkami ako Persil či Bref každý deň. Chceme inšpirovať budúce generácie k zmene spotrebiteľského správania, ktorá prispeje k udržateľnej budúcnosti. V spolupráci s našimi zákazníkmi a spotrebiteľmi, preto pracujeme na vývoji udržateľných značiek a produktov v kategóriách pracích prostriedkov, prípravkov na umývanie riadu, čistiacich prostriedkov a WC produktov.

Abstraktné znázornenie prameňa vlasov v odtieňoch oranžovej.

Vlasová kozmetika

V kategórii vlasovej kozmetiky ponúkame výrobky pre bežných spotrebiteľov aj profesionálnych kaderníkov. Vlasy sú našou vášňou, čo sa odráža aj v našich značkách ako Schwarzkopf či Syoss. Či ide o šampóny, kondicionéry, farby na vlasy alebo stylingové prípravky pre spotrebiteľov, alebo o inovatívne výrobky pre kadernícke salóny, naše značky sú vždy zárukou kvality, bezpečnosti, udržateľnosti a vysokej účinnosti.