30. 5. 2019  Bratislava

Uvedenie Nature Box vlasové masky

Doprajte si rozmaznávajúcu starostlivosť od značky Nature Box s novými vlasovými maskami

Relaxujte a starajte sa o seba a svoje vlasy s tromi novými vlasovými maskami značky Nature Box! Sú vyrobené zo 100 % za studena lisovaného avokáda, granátového jablka a marhuľového oleja. Tieto tri vlasové masky s prírodným pôvodom, vegánskymi zložkami, bez silikónov a umelých farbív podporujú vašu prirodzenú krásu.

Masky na vlasy od značky Nature Box sú k dispozícii od januára 2019.

Jedinečné výhody oleja lisovaného za studena

Olej lisovaný za studena je plný vitamínov a antioxidantov. Maska Recovery mask je vyrobená zo 100 % avokádového oleja lisovaného za studena a poskytuje vlasom intenzívnu starostlivosť a zároveň ju chráni pred ďalším poškodením. Maska Color Caring Cream dáva vaším vlasom zdravo vyzerajúcu a žiarivú farbu! Je vyrobená z granátového oleja lisovaného za studena a ponúka ochranu pre dlhotrvajúcu farbu s extra dávkou starostlivosti. Nechajte rozmaznávať svoje vlasy s maskou Nutrilicious Mask a maskou Glow´Some Mask. Ide o vlasovú masku, ktorá je vyrobená zo 100 % makadamiového  alebo marhuľového oleja lisovaného za studena, ktorá poskytuje vlasom intenzívnu starostlivosť, vyhladzuje a zjemňuje pramene.

Žite viac uvedomelo

Čoraz viac nákupov kozmetických výrobkov ide ruka v ruke so zmyslom pre zodpovednosť za stav našej planéty v súčasnosti a budúcnosti. Uvedomelý a na prírode založený životný štýl má pozitívne účinky nielen na vaše telo, ale aj na životné prostredie. Nature Box verí v túto filozofiu a aplikuje ju použitím zložiek prírodného pôvodu a surovín, ktoré sú udržateľne pestované.

Prehľad produktov Nature Box vlasové masky:

Nature Box Recovery Mask, 5,99 EUR/200 ml
Pre hlboko ošetrené vlasové vlákna a ochranu pred budúcimi poškodeniami.

Nature Box Color Caring Cream, 5,99 EUR/200 ml
Pre žiarivú farbu vlasov a extra starostlivosť s ochranným štítom.

Nature Box Glow’Some Mask, 5,99 EUR/200 ml
Pre lesklé vlasy a hodvábnu hebkosť.

Tlačové správy (233,97 KB)