31. 7. 2018  Bratislava

Nový prémiový Persil

Nová dimenzia čistoty

Dlhotrvajúca sviežosť, odstránenie odolných škvŕn a žiarivá čistota. Presne to hľadá každá domáca gazdinka pri výbere správneho pracieho prostriedku. Spoločnosť Henkel predstavuje nový prací gél a kapsuly Persil Premium, ktoré spĺňajú všetky požiadavky.

Stopy od trávy, blata, čokolády, či dokonca tuk z pečeného mäsa. Oblečenie je zrkadlom našich celodenných aktivít. A pohľad nie je vždy príjemný. S  pracími gélmi a kapsulami Persil Premium sa nemusíte obávať o svoje obľúbené kúsky zo šatníka. Ukrývajú v sebe hneď niekoľko benefitov pre najlepšiu starostlivosť – prémiový výkon, prémiovú vôňu a bonusom je prémiový dizajn.

Prémiový gél obsahuje unikátnu kombináciu rozjasňovačov a najsilnejších odstraňovačov škvŕn pre prémiovú čistotu. Jednoducho si poradí s nepríjemnými fľakmi od ovocia, mäsa či blata. Okrem toho patentovaná CAPTIVES technológia je zárukou dlhotrvajúcej vône a sviežosti až na štyri týždne. S Persil Premium tak objavíte novú dimenziu čistoty.

Vďaka svojmu prémiovému dizajnu bude Persil skutočnou ozdobou vašej kúpeľne. Elegantný vzhľad a kombinácia zlatej a perleťovej zelenej upútajú hneď na prvý pohľad.

Persil Premium teraz kúpite za maloobchodnú odporúčanú cenu Eur za balenie 18 praní. Zažite rozdiel, ktorý môžete vidieť aj cítiť.
Vyskúšajte najlepší Persil všetkých čias, značku ocenenú pečaťou kvality Slovak Superbrands 2018.

Ďalšie informácie