3. 4. 2019  Bratislava

Novinka Silan Suprême Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION

Ešte viac sviežosti

Tiež milujete ten pocit, keď si ráno oblečiete čerstvo vypranú, voňavú bielizeň? Teraz si môžete užiť ešte viac sviežej a intenzívnej vône, a to aj so svojimi obľúbenými športovými kúskami. Silan prichádza s novou edíciou voňavých perličiek na pranie. Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION s vôňou Clean Fresh obsahuje jedinečnú formulu, ktorá dokáže neutralizovať pachy. Svoje oblečenie si tak môžete užiť plnohodnotne a bez nepríjemných zápachov.

Silan Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION, ktorý dopĺňa už existujúci rad voňavých perličiek na pranie, je možné použiť na všetky materiály, pracie programy a farby. Na rozdiel od aviváže sú perličky dokonca vhodné na bielizeň, ktorú plánujete vložiť do sušičky.

Tradičné aviváže eliminujú vnímanie zápachu, pretože ho intenzívnou vôňou skôr prekrývajú. Novinka Silan Perfume Pearls Clean Fresh má ale naviac technológiu Malodor-Control, ktorá dokáže zachytiť molekuly pachu a efektívne ich neutralizovať, nielen maskovať. Túto funkciu zaručene oceníte najmä pri funkčnom športovom oblečení, ktoré býva po tréningu presiaknuté nežiaducim zápachom a nemôže sa prať s bežnými posilňovačmi vône. Intenzívna dlhotrvajúca vôňa sa bude uvoľňovať z oblečenia po vypraní s každým vaším pohybom. Oblečenie je tak čisté, svieže a jeho vôňa vydrží až 20 týždňov. Vďaka dlhotrvajúcej vôni bude vaše oblečenie vždy pripravené. Udržiavať v kondícii svoj šatník nebolo nikdy predtým také jednoduché.

Po perličkách siahnite vždy, keď chcete dosiahnuť intenzívnu vôňu. Použitie Silan perličiek je veľmi jednoduché. Požadované množstvo nasypte do prázdneho bubna práčky, vložte oblečenie a spustite prací program. Už nemusíte bielizeň na pranie triediť a rozmýšľať, či pridať aviváž alebo nie.

Zo stálej ponuky Silan Perfume Pearls môžete vyskúšať aj ďalšie varianty:

Fialový Magic Affair – tajomná vôňa so zmyselnými tónmi talianskych sliviek, irisu a šafranu
Modrý Fresh Joy – elegantná kvetinová vôňa, ladená tónmi francúzskych parfumov
Ružový Blooming Fantasy – elegantná kvetinová vôňa, pripomínajúca čerstvé ovocné tóny limetky, jablka a marhule.

Odporúčaná maloobchodná cena za balenie 260g je 6,99 Eur.

Silan Suprême Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION 170g

Silan Suprême Perfume Pearls ODOR NEUTRALIZATION 260g

Ďalšie informácie

Top značka

Silan