8. 10. 2019  Bratislava

Novinka od značky Persil

Persil Discs: prvé štvorkomorové kapsuly na pranie

Starostlivosť o oblečenie dokáže byť skutočnou alchýmiou. Každý jeden kúsok môže časom stratiť žiarivú farbu, pôvodný tvar či sviežosť z neho pominie skôr, ako ho uložíme na poličku. Spoločnosť Henkel Slovensko preto prináša unikátnu novinku, s ktorou bude o  šatník vždy dokonalo postarané. Persil Discs 4in1 – inovatívne a vôbec prvé štvorkomorové kapsuly na pranie – ukrývajú v sebe skutočnú čistiacu silu a všetky funkcie na zachovanie pôvodného stavu oblečenia.

Oblečenie odzrkadľuje všetky aktivity, s ktorými sa počas dňa stretneme. V koši na pranie tak končí hromada špinavých a prepotených tričiek, svetrov, košieľ. Spoločnosť Henkel Slovensko teraz prináša na trh novinku s jedinečnou technológiou, ktorá sa popasuje s nečistotami aj opotrebovaním oblečenia. Štvorkomorové kapsuly Persil Discs 4in1 sú synonymom dokonalej starostlivosti a šetrenia času.

Persil Discs sú vôbec prvé štvorkomorové pracie kapsuly na trhu. Každá komora v sebe ukrýva jednu funkciu, ktorá pomáha udržiavať oblečenie stále v rovnako dobrej kondícii, ako keď ste ho kúpili. V jednej komore je unikátna zmes enzýmov, ktorá si poradí aj s tými najodolnejšími škvrnami a nečistotami. Druhá obsahuje účinné polyméry a tie dokážu rozjasniť oblečenie až o 50%. Súčasťou tretej komory sú vonné zmesi, ktoré sú zárukou dlhotrvajúcej sviežosti. Posledná – štvrtá komora – sa stará o vlákna a zachováva pôvodný stav oblečenia. 

Všetky komory tak vytvárajú dokonalý celok, ktorého výsledkom je účinná receptúra pre prvotriednu starostlivosť o oblečenie. Výhodou kapsúl je tiež šetrenie času, keďže nemusíte venovať minúty správnemu dávkovaniu pracích prostriedkov. Kapsulu jednoducho vložíte do prázdnej práčky a následne pridáte oblečenie. Potom len spustíte vhodný prací cyklus a po jeho skončení sa môžete tešiť na čistú a sviežu bielizeň.      

Nové pracie kapsuly so štvoritou silou Persil Discs nájdete v obchodoch od júla. K dispozícii sú kapsuly na farebné aj biele oblečenie v rôznych veľkostiach: balenie s 11, 22, 28 a 38 dávkami. Maloobchodná odporúčaná cena za balenie s 11 dávkami je 5,99 Eur.

Ďalšie informácie