27. 4. 2020  Bratislava

Žite “Bella Vita”! Talianska značka N.A.E. prichádza s udržateľnými tuhými produktmi na vlasy, pleť a telo

Značka N.A.E. predstavuje nové tuhé šampóny, telové a pleťové tuhé mydlá. Zároveň ponúka skvelú alternatívu k tradičným produktom v plastových obaloch a vyjadruje tak svoj postoj k udržateľnosti. Zložky v produktoch značky N.A.E. sú z 99% prírodného pôvodu, bez silikónov a umelých farbív. Ide o rýdzo vegánske mydlá z prírodných a organických ingrediencií. Sú vysoko účinné a jemné k pokožke a vlasom. Obaly sú bez plastov, biologicky rozložiteľné, skvelé na cesty a ľahko použiteľné - značka N.A.E. skrátka spája tajomstvo talianskeho dedičstva s väčším záväzkom k trvalej udržateľnosti.

Svieže prírodné vône, organické prísady, ošetrujúce receptúry a udržateľné zloženie - to všetko teraz zosobňujú šampóny, telové a pleťové mydlá od značky N.A.E. Po úspešnom uvedení certifikovaných radov starostlivosti o pleť a telo od N.A.E. NATURALE ANTICA ERBORISTERIA v minulom roku, predstavuje značka rad šiestich nových produktov zahŕňajúci tri tuhé šampóny RIPARAZIONE, Equilibrio a SEMPLICITÁ, dve tuhé telové mydlá FRESCHEZZA a INDRATAZIONE a jedno tuhé pleťové mydlo na tvár PUREZZA. Posilnite krásu vašich vlasov, pokožky i pleti a zároveň myslite na našu planétu. Vďaka malej veľkosti i hmotnosti sú produkty ideálnymi parťákmi na cestovanie, ktoré ľahko zbalíte do akejkoľvek tašky. Objavte "La Bella Vita" spôsob života s talianskou ľahkosťou, nech ste kdekoľvek.

Tri druhy šampónov pre každý druh vlasov

Nové udržateľné tuhé šampóny ponúkajú ošetrujúce a starostlivé receptúry pre neodolateľnú krásu vašich vlasov. Tri varianty - RIPARAZIONE pre suché, Equilibrio pre mastné a SEMPLICITÁ pre normálne vlasy - vaše vlasy efektívne čistia bez toho, aby ich zaťažovali. Šampóny poskytnú vašim vlasom všetko, čo potrebujú, aby sa cítili a vyzerali zdravo a žiarivo. Bohatá pena a jemná vôňa inšpirovaná bohatou talianskou prírodou vám zaistí nezabudnuteľný zážitok z umývania vlasov. Vďaka 100% prírodného pôvodu zahŕňajúceho  olivy, osviežujúcu mätu alebo nežnú levanduľu, budú vaše vlasy prirodzene a neodolateľne lesklé. Za pozornosť stojí aj spotreba - jeden tuhý šampón N.A.E. sa rovná dvom 250ml fľašiam šampónu, ktoré vystačia na 30 až 50 umytí v závislosti od typu a dĺžky vlasov.

Telové a pleťové mydlá pre hebkú a žiarivú pokožku

Tuhé telové mydlá - osviežujúce FRESCHEZZA a hydratačné INDRATAZIONE sú zárukou jemnej starostlivosti s bohatou a krémovou penou. Sú obohatené o výťažok z jojobového oleja, prírodné hydratačné zložky a balzam, ktorý vyrovnáva pH pokožky a prirodzene ju chráni, takže je jemnejšia a hladšia. Vďaka zloženiu z 99% prírodného pôvodu, ktoré tvoria listy tymianu, figy či ibišteka, predstavujú tuhé mydlá tradičné tajomstvo krásy, ktorá sa efektívne postará o vašu pokožku. Navyše, jednému baleniu tuhého mydla N.A.E. zodpovedá množstvo troch sprchovacích gélov (200 ml), čo je priemerne 50 až 60 umytí.

Jemné mydlo na tvár PUREZZA s extraktmi z organickej ružovej vody z damašskej ruže a z aloe vera je vhodné pre všetky typy pleti. Jeho bohatá a jemná pena jemne odstraňuje nečistoty z pokožky bez toho, aby ju vysušovala. Pleťové mydlo, podobne ako ďalšie produkty značky N.A.E., neobsahuje silikóny, sulfátové tenzidy ani umelé farbivá. Vďaka zloženiu z 99% prírodného pôvodu zabezpečujúceho šetrnú starostlivosť, máte istotu, že mydlo čistí a rozmaznáva vašu jemnú pleť. Navyše jedno mydlo na tvár zodpovedá dvom čistiacim gélom o 150 ml, ktoré vystačia na 150 použití.

Ďalší krok k udržateľnosti

Všetky tuhé produkty N.A.E. sú skvelou udržateľnou alternatívou! Ich zloženie je úplne bez plastov. Prichádzajú s plne recyklovateľnými obalmi, ktoré sú certifikované FSC a zaručujú tak výrobu zo zodpovedných zdrojov. Výroba jedného N.A.E. obalu spotrebuje iba približne 1/20* energie potrebnej na výrobu plastovej fľaše. Navyše, N.A.E. znižuje prepravnú uhlíkovú stopu * vďaka svojej nízkej hmotnosti a praktickej veľkosti.

Všetky N.A.E. produkty sú certifikované ako ECOCERT podľa COSMOS Organic štandardov. Sú biologicky odbúrateľné a s receptúrou, ktorá šetrí vodu, zaisťujú vysokú efektivitu.

S výrobkami N.A.E. NATURALE ANTICA ERBORISTERIA budete svoje vlasy, telo i tvár rozmaznávať organickými ingredienciami, bohatými receptúrami a podmanivými bylinkovými vôňami. Navyše, udržateľnejším spôsobom.

*1-2: Zdroj: 1. Koehler, A. a C. Wildbolz. 2009. Environmental Science & Technology doi:10.1021/es901236f.